Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zespół z mławskiego ratusza w finałach mistrzostw Polski


Foto: Urząd Miasta Mława

Foto: Urząd Miasta Mława

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W Mrągowie rozegrano eliminacje strefy północno-wschodniej XX edycji mistrzostw Polski pracowników samorządowych w halowej piłce nożnej. Na starcie nie zabrakło reprezentantów mławskiego urzędu miasta. W stawce jedenastu zespołów zajęli drugie miejsce.

Zmagania podzielono na trzy dni. Wszystko zaczęło się od eliminacji w grupach. Na inaugurację mławianie pokonali 2:0 drużynę z Golubia-Dobrzynia. To był świetny prognostyk przed kolejnymi grupowymi pojedynkami. Zwycięskie starcia z Lidzbarkiem Warmińskim (3:0), Mielnikiem (5:2) oraz gospodarzami imprezy (3:0) pozwoliły się cieszyć z pierwszego miejsca po premierowej fazie zmagań. Nic w tej kwestii nie zmienił nawet zremisowany 1:1 bój z Urzędem Miasta Legionowo.

Decydująca runda rozpoczęła się od kolejnego spotkania z legionowianami. Tym razem nasi zawodnicy zmierzyli się ze Starostwem Powiatowym, triumfując gładko 5:0. Poradzili sobie także z Bielskiem Podlaskim. Wygrana 3:1 oznaczała awans do finału.

W nim zmierzyli się z ekipą z Golubia-Dobrzynia. Z tym konkurentem walczyli na otwarcie zawodów, ciesząc się z sukcesu różnicą dwóch trafień. Jednak w finale nie byli już tak skuteczni. Owszem zdobyli gola, ale konkurenci odpowiedzieli dwoma celnymi strzałami.

Drugie miejsce oznaczało dla naszych zawodników awans do finałowego turnieju, który zostanie rozegrany w dniach 12-15 maja w Brennej. Dodatkowo Andrzej Karpiński sięgnął po koronę króla strzelców – zdobył aż szesnaście bramek.

Oprócz Karpińskiego swoje umiejętności na boisku w barwach Urzędu Miasta Mławy zaprezentowali Marek Stachowicz, Piotr Sulewski, Mirosław Sadza, Piotr Król, Dariusz Kosiorek, Michał Jeromin, Piotr Jankowski, Michał Golian i Mariusz Sobotka.

RS

źródło: UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500