Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Światowy Dzień Konsumenta w Mławie


DSC_000915 marca br. przypada Światowy Dzień Konsumenta. W Mławie z tej okazji pracownicy Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów udzielali indywidualnych porad w zakresie swoich kompetencji.

KSP Mława nabór

Z takich porad można było skorzystać w starostwie powiatowym w godzinach 9:00 – 14:00. Dyżurujących pracowników odwiedziło kilkanaście osób, ale tłumów nie było. Organizatorami spotkania była Inspekcja Handlowa oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów z Mławy.

– To pierwsza taka akcja w Mławie. Cieszę się że udało się tą akcję przeprowadzić wspólnie przez kilka urzędów. Myślę że akcja przyjmie się również w przyszłym roku – ocenia Stanisław Wikliński Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

JK

DSC_0006

DSC_0011

DSC_0010

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz