Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Weekend na drogach powiatu – 8 kolizji drogowych, 370 kontroli stanu trzeźwości


slder trzezwoscMławska drogówka podsumowała weekendowe działania na drogach powiatu mławskiego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 370 kierujących. Pomimo systematycznie prowadzonych akcji i tym razem nie zabrakło nietrzeźwego za kierownicą.

KSP Mława nabór

W niedzielę o godz. 18:55 w miejscowości Proszkowo, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Passat. Adam M., lat 48, zam. pow. mławski, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Tego samego dnia w miejscowości Uniszki Zawadzkie patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego samochodem marki Peugeot Boxer. 30 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowca stracił prawa jazdy. Został także ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Wśród 66 ukaranych mandatami osób, był także kierujący bez uprawnień motocyklista. Jadący motocyklem Kawasaki mławianin, został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego na ul. PCK w Mławie. Otrzymał mandat w wysokości 300 złotych.

Podczas weekendu na drogach powiatu policja odnotowała 8 kolizji drogowych. Przyczynami tych zdarzeń było nieostrożne wykonywanie manewrów, nadmierna prędkość oraz zderzenie ze zwierzęciem na drodze.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz