Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Pracownicy inspekcji pracy, inspekcji handlowej, urzędu skarbowego i sanepidu zapraszają mieszkańców Mławy i powiatu


shopDzisiaj (15 marca) obchodzony jest Światowy Dzień Konsumenta. W tym roku z tej okazji Inspekcja Handlowa z Ciechanowa z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Mławie organizuje w budynku Starostwa w godz.9.00- 14.00 dzień otwarty dla konsumentów.

Dyżurujący przedstawiciele Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Inspekcji Pracy będą udzielali indywidualnych porad w zakresie swoich kompetencji. Inspekcja Handlowa przyjmie wnioski o mediację w sprawach sporów konsumenckich, Urząd Skarbowy udzieli wsparcia w zakresie elektronicznego wypełniania dokumentów podatkowych itd.

Od szeregu lat Inspekcja Handlowa mająca ustawowe zadania ochrony interesów konsumentów w Światowym Dniu Konsumenta podejmuje różnego rodzaju działania edukacyjne, informacyjne i promocyjne z udziałem lokalnych mediów propagując uprawnienia konsumentów i udzielając porad w indywidualnych sprawach konsumenckich.

oprac. JK
źródło: Delegatura Inspekcji Handlowej w Ciechanowie

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz