Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

130 wolontariuszy przez dwa dni zbierało żywność dla potrzebujących


foto mops (4)Przez dwa dni wolontariusze zbierali w największych mławskich sklepach żywność dla potrzebujących włączając się w ogólnopolską wielkanocną zbiórkę żywności pod patronatem Banków Żywności. Udało się zebrać prawie 1,7 tony żywności.

KSP Mława nabór

Zbiórkę zorganizowało Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie. Żywność zbierano w następujących sklepach: Biedronka ul. Grzebskiego, Biedronka ul. Osiedle Książąt Mazowieckich, Biedronka ul. Osiedle Młodych, Kaufland, Lidl, Carrefour.

W akcję zaangażowało się 130 wolontariuszy, byli to pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie oraz uczniowie mławskich szkół: LO im. Wyspiańskiego, Gimnazjum „Wyspianum”, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Zespół Szkół Nr 1, Zespół Szkół Nr 2, Zespół Szkół Nr 3 , Zespół Szkół Nr 4. Zespół Placówek Oświatowych Nr 2, Zespół Placówek Oświatowych Nr 3.

– Zebrano łącznie 1 638 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały słodycze, cukier, mąka, olej, konserwy, makarony oraz olej. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy brali czynny udział w akcji oraz tym, którzy okazali wrażliwość na potrzeby innych i udzielili wsparcia potrzebującym – mówi Lucyna Bym prezes Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz