Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

130 wolontariuszy przez dwa dni zbierało żywność dla potrzebujących


foto mops (4)Przez dwa dni wolontariusze zbierali w największych mławskich sklepach żywność dla potrzebujących włączając się w ogólnopolską wielkanocną zbiórkę żywności pod patronatem Banków Żywności. Udało się zebrać prawie 1,7 tony żywności.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zbiórkę zorganizowało Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie. Żywność zbierano w następujących sklepach: Biedronka ul. Grzebskiego, Biedronka ul. Osiedle Książąt Mazowieckich, Biedronka ul. Osiedle Młodych, Kaufland, Lidl, Carrefour.

W akcję zaangażowało się 130 wolontariuszy, byli to pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie oraz uczniowie mławskich szkół: LO im. Wyspiańskiego, Gimnazjum „Wyspianum”, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Zespół Szkół Nr 1, Zespół Szkół Nr 2, Zespół Szkół Nr 3 , Zespół Szkół Nr 4. Zespół Placówek Oświatowych Nr 2, Zespół Placówek Oświatowych Nr 3.

– Zebrano łącznie 1 638 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały słodycze, cukier, mąka, olej, konserwy, makarony oraz olej. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy brali czynny udział w akcji oraz tym, którzy okazali wrażliwość na potrzeby innych i udzielili wsparcia potrzebującym – mówi Lucyna Bym prezes Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500