Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Wypadek przy wiadukcie na Piłsudskiego


sliderDwa auta rozbite, jedna kobieta trafiła do szpitala, to skutek wypadku na ulicy Piłsudskiego w Mławie wczoraj (11 marca) w godzinach wieczornych.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17:51. Doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: Suzuki i Opla Astry na ulicy Piłsudskiego w okolicach wiaduktu. Kobietę w ciąży jadącą jednym z aut pogotowie zabrało do szpitala. W zabezpieczeniu zdarzenia uczestniczyły dwie jednostki JRG Mława. Straty wstępnie oszacowano na 15 tys. zł. Przyczyny wypadku ustala obecna na miejscu zdarzenia policja – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500