Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zespół Szkół Nr 3 pamięta o rocznicy nadania szkole imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego


sliderOd 2006 roku Zespół Szkół Nr 3 w Mławie noszący imię Marszałka Józefa Piłsudskiego corocznie organizuje uroczystości mające pielęgnować szkolną tradycję pamięci o Patronie szkoły.

W tym roku przypada 10 rocznica nadania imienia, przekazania sztandaru i odsłonięcia tablicy upamiętniającej postać Marszałka Piłsudskiego. Z tej okazji 10 marca nauczyciele i uczniowie szkoły przemaszerowali ze sztandarem do parafii MB. Królowej Polski, gdzie uczestniczyli w uroczystej mszy św.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ

KOMENTARZE

1500