Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wnioski na świadczenie „500+” można pobrać już w poniedziałek


mopssDruki wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach rządowego programu „500+” od najbliższego poniedziałku (14 marca br.) można będzie pobrać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pokój nr 2, a także w kancelarii ratusza.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Druki wniosków będą dostępne od 14 marca br. w naszej placówce. Chodzi nam o to, żeby przede wszystkim nasi podopieczni mogli spokojnie zapoznać się z drukami. Wnioski przyjmować będziemy jednak zgodnie z przepisami od 1 kwietnia br. – informuje Anna Boćkowska kierownik działu MOPS.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że w Internecie już pojawiły się strony, gdzie pobranie wniosku o przyznanie świadczenia wychowawczego jest możliwe za odpłatnością. Jak informuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej strony te służą jedynie próbom wyłudzenia pieniędzy za pobranie wniosku.
Jeżeli chcielibyśmy pobrać wniosek z bezpiecznej strony internetowej, to będzie on dostępny zarówno na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (http://mops-mlawa.pl) jak i na stronie urzędu miasta (http://www.mlawa.pl)

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
AS

Druki są dostępne na stronie województwa mazowieckiego i zawierają 14 stron !

gość

chcesz kasę to wypełniaj, nic za darmo