Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wnioski na świadczenie „500+” można pobrać już w poniedziałek


mopssDruki wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach rządowego programu „500+” od najbliższego poniedziałku (14 marca br.) można będzie pobrać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pokój nr 2, a także w kancelarii ratusza.

KSP Mława nabór

– Druki wniosków będą dostępne od 14 marca br. w naszej placówce. Chodzi nam o to, żeby przede wszystkim nasi podopieczni mogli spokojnie zapoznać się z drukami. Wnioski przyjmować będziemy jednak zgodnie z przepisami od 1 kwietnia br. – informuje Anna Boćkowska kierownik działu MOPS.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że w Internecie już pojawiły się strony, gdzie pobranie wniosku o przyznanie świadczenia wychowawczego jest możliwe za odpłatnością. Jak informuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej strony te służą jedynie próbom wyłudzenia pieniędzy za pobranie wniosku.
Jeżeli chcielibyśmy pobrać wniosek z bezpiecznej strony internetowej, to będzie on dostępny zarówno na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (http://mops-mlawa.pl) jak i na stronie urzędu miasta (http://www.mlawa.pl)

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wnioski na świadczenie „500+” można pobrać już w poniedziałek"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
AS
Gość

Druki są dostępne na stronie województwa mazowieckiego i zawierają 14 stron !

gość
Gość

chcesz kasę to wypełniaj, nic za darmo

wpDiscuz