Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Światowy Dzień Konsumenta


shopOd szeregu lat Inspekcja Handlowa mająca ustawowe zadania ochrony interesów konsumentów w Światowym Dniu Konsumenta podejmuje różnego rodzaju działania edukacyjne, informacyjne i promocyjne z udziałem lokalnych mediów propagując uprawnienia konsumentów i udzielając porad w indywidualnych sprawach konsumenckich.

Słoneczne ogrody Mława

W dniu 15 marca obchodzony jest Światowy Dzień Konsumenta. W tym roku z tej okazji Inspekcja Handlowa z Ciechanowa z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Mławie organizuje w budynku Starostwa w godz.9.00- 14.00 dzień otwarty dla konsumentów.

Doświadczeniem poprzednich lat zaproszono do udziału także inne instytucje służące lokalnym społecznościom tj. Urząd Skarbowy, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Państwową Inspekcję Pracy. Dyżurujący przedstawiciele wymienionych urzędów będą udzielali indywidualnych porad w zakresie swoich kompetencji, Inspekcja Handlowa przyjmie wnioski o mediację w sprawach sporów konsumenckich, Urząd Skarbowy udzieli wsparcia w zakresie elektronicznego wypełniania dokumentów podatkowych itd.

Źródło: Zbigniew Pawłowski dyr. Delegatury Inspekcji Handlowej w Ciechanowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500