Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Światowy Dzień Konsumenta


shopOd szeregu lat Inspekcja Handlowa mająca ustawowe zadania ochrony interesów konsumentów w Światowym Dniu Konsumenta podejmuje różnego rodzaju działania edukacyjne, informacyjne i promocyjne z udziałem lokalnych mediów propagując uprawnienia konsumentów i udzielając porad w indywidualnych sprawach konsumenckich.

KSP Mława nabór

W dniu 15 marca obchodzony jest Światowy Dzień Konsumenta. W tym roku z tej okazji Inspekcja Handlowa z Ciechanowa z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Mławie organizuje w budynku Starostwa w godz.9.00- 14.00 dzień otwarty dla konsumentów.

Doświadczeniem poprzednich lat zaproszono do udziału także inne instytucje służące lokalnym społecznościom tj. Urząd Skarbowy, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Państwową Inspekcję Pracy. Dyżurujący przedstawiciele wymienionych urzędów będą udzielali indywidualnych porad w zakresie swoich kompetencji, Inspekcja Handlowa przyjmie wnioski o mediację w sprawach sporów konsumenckich, Urząd Skarbowy udzieli wsparcia w zakresie elektronicznego wypełniania dokumentów podatkowych itd.

Źródło: Zbigniew Pawłowski dyr. Delegatury Inspekcji Handlowej w Ciechanowie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz