Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry


sliderPrzez cały Dzień Kobiet mławscy policjanci z wydziału ruchu drogowego w ramach przeprowadzanych kontroli drogowych wręczali kobietom kierującym pojazdami niebieskie serduszka kampanii „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym”.

Na odwrocie wręczanych serduszek widniały hasła zachęcające kierowców do bezpiecznego zachowania na drodze i szczególnej ostrożności wobec pieszych. Można było na nich przeczytać między innymi: „Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry”, „Hamuj przed pasami, nie zwalniaj w uczuciach …”.
Policjanci wykonując czynności kontrolne opowiadali paniom o prowadzonej akcji, oraz przypominali o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Panie za kierownicą z reguły bez zdenerwowania zatrzymywały się do kontroli, choć nie znały jej przyczyny. Ta sympatyczna akcja prewencyjna prowadzona przez policjantów mławskiej drogówki spotkała się z dobrym odbiorem wśród kierujących.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz