Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry


sliderPrzez cały Dzień Kobiet mławscy policjanci z wydziału ruchu drogowego w ramach przeprowadzanych kontroli drogowych wręczali kobietom kierującym pojazdami niebieskie serduszka kampanii „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym”.

KSP Mława nabór

Na odwrocie wręczanych serduszek widniały hasła zachęcające kierowców do bezpiecznego zachowania na drodze i szczególnej ostrożności wobec pieszych. Można było na nich przeczytać między innymi: „Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry”, „Hamuj przed pasami, nie zwalniaj w uczuciach …”.
Policjanci wykonując czynności kontrolne opowiadali paniom o prowadzonej akcji, oraz przypominali o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Panie za kierownicą z reguły bez zdenerwowania zatrzymywały się do kontroli, choć nie znały jej przyczyny. Ta sympatyczna akcja prewencyjna prowadzona przez policjantów mławskiej drogówki spotkała się z dobrym odbiorem wśród kierujących.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz