Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Kobiet z Klubem Seniora Pogodny Uśmiech


sliderPrzy świecach, kawie i przepysznym cieście zaproszeni goście obejrzeli program słowno- muzyczny w wykonaniu młodzieży oraz brawurowe występy młodych solistów. Uroczystość uświetnił mini recital Ewy Stabach.

KSP Mława nabór

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Iłowie – Osadzie uroczyście świętowano Dzień Kobiet. Serdeczne życzenia wszystkim przybyłym Paniom złożyli wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Piotr Olszewski. Każda z obecnych na sali Pań otrzymała wiosennego tulipana. Wśród zaproszonych na uroczystość gości byli członkowie Klubu Seniora Pogodny Uśmiech z Mławy. Zawsze z przyjemnością do Państwa przyjeżdżamy powiedział dziękując za zaproszenie prezes Klubu Henryk Kacprzak. Spotkanie odbyło się we wtorek 8 marca br.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

9 - liczba komentarzy w artykule "Dzień Kobiet z Klubem Seniora Pogodny Uśmiech"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ilowianin
Gość

Piotr jest Mławianinem, pracuje w Iłowie w ZSZ, więc pracuje i dla Mławy (jako prezes Stowarzyszenia Amor Pariae Nostra Lex) więc w 365 dni dzieli obowiązki jak widać skutecznie. oby tak dalej, można?

marek
Gość

Na razie Mława bawi sie w Iłowie ale mam nadzieję, że to sie zmieni i Piotr zaskoczy nas w Mławie.

WOMEN
Gość

Gratulacje Panie Wójcie, dobra decyzja.

Anna
Gość

Tak trzymać Panie Piotrze!

Piotr Olszewski
Gość

Bardzo dziękuje Szanowne Redakcji za zamieszanie informacji o Międzynarodowym Dniu Kobiet oraz za obszerną fotorelację.

wpDiscuz