Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka


DSC_0002 (3)Mławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego, dzięki natychmiastowej reakcji przypadkowego świadka. Do zdarzenia doszło 7 marca o godz. 23:30 na drodze relacji Szydłowo – Nosarzewo Borowe.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Daewoo Matiz, nie panując nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu. Jadący za nim świadek zdarzenia, widząc styl jazdy kierowcy i jej finał w przydrożnym rowie, natychmiast powiadomił policję. Kierowca matiza, Mirosław K. lat 30, mieszkaniec pow. ciechanowskiego miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Wjazd do rowu zakończył się uszkodzonym autem, kierowca nie odniósł obrażeń ciała. Nietrzeźwy kierowca trafił do mławskiego aresztu. Stracił już prawo jazdy. Trwają czynności policji.

Policja apeluje – bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Gdy podejrzewasz, że po drodze porusza się nietrzeźwy kierujący, należy natychmiast powiadomić policję. Twoja natychmiastowa reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

Źródło: rzecznik prasowy KPP Mława Anna Pawłowska.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500