Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka


DSC_0002 (3)Mławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego, dzięki natychmiastowej reakcji przypadkowego świadka. Do zdarzenia doszło 7 marca o godz. 23:30 na drodze relacji Szydłowo – Nosarzewo Borowe.

KSP Mława nabór

Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Daewoo Matiz, nie panując nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu. Jadący za nim świadek zdarzenia, widząc styl jazdy kierowcy i jej finał w przydrożnym rowie, natychmiast powiadomił policję. Kierowca matiza, Mirosław K. lat 30, mieszkaniec pow. ciechanowskiego miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Wjazd do rowu zakończył się uszkodzonym autem, kierowca nie odniósł obrażeń ciała. Nietrzeźwy kierowca trafił do mławskiego aresztu. Stracił już prawo jazdy. Trwają czynności policji.

Policja apeluje – bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Gdy podejrzewasz, że po drodze porusza się nietrzeźwy kierujący, należy natychmiast powiadomić policję. Twoja natychmiastowa reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

Źródło: rzecznik prasowy KPP Mława Anna Pawłowska.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz