Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Policyjny bilans weekendu – 44 mandaty dla kierowców, 10 dla pieszych


policja-sliderNajczęściej ujawniane wykroczenia kierowców to niestosowanie się do ograniczeń prędkości, wykroczenia pieszych – to przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, oraz kierującego autem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Patrole ruchu drogowego sprawdziły stan trzeźwości ponad 160 kierujących.

KSP Mława nabór

– W niedzielę, o godz. 14:30 w miejscowości Szreńsk, interweniujący patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Vectra. Jak wynika z ustaleń, kierujący oplem Łukasz K. lat 31, zam. pow. mławski, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup oświetleniowy. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. W samochodzie przewoził nietrzeźwego, 25- letniego pasażera, także mieszkańca pow. mławskiego. Obaj mężczyźni nie doznali obrażeń ciała. Kierowca opla trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności policj.i

W piątek, o godzinie 20:00 na rondzie Jana Pawła II, Al. Piłsudskiego, kierujący samochodem marki Opel Astra, 32- letni mieszkaniec Mławy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok oznakowanego radiowozu marki Kia Ceed. Dwóch policjantów jadących radiowozem oraz kierowca opla nie odnieśli obrażeń ciała. Jak się okazało, sprawca kolizji kierował samochodem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Czynności prowadzi KPP w Mławie – podaje rzecznik prasowy KPP w Mławie Anna Pawłowska.

oprac.JK

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz