Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Ksiądz dr Ryszard Kamiński Mławianinem Roku 2015


kamińskiDo 29 lutego br. organizacje, stowarzyszenia lub mieszkańcy mogli zgłaszać kandydatów do tytułu Mławianina Roku 2015. W tym terminie wpłynęły dwa wnioski. Obydwa dotyczyły jednego kandydata – ks. kan. dr Ryszarda Kamińskiego, proboszcza parafii pw. Św. Stanisława BM w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

– Kapituła zebrała się w sobotę (5 marca br.). W sytuacji gdy obydwa wnioski dotyczyły jednego kandydata, można było podjąć decyzję na jednym posiedzeniu. Członkowie kapituły jednogłośnie postanowili o przyznaniu tytułu Mławianina Roku 2015 księdzu kanonikowi dr Ryszardowi Kamińskiemu. Ks. Kamiński, który również jest członkiem kapituły nie uczestniczył w jej posiedzeniu – informuje przewodniczący kapituły doc. dr Leszek Zygner.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Dobra zmiana

Nie na temat…, bo tu nie ma co komentować – wiadomo..
Dobra zmiana, szkoda, że nie w Mławie:
Lublin
„Magistrat wśród powodów wymienia: brak możliwości obsługi mierników prędkości, zastąpienie funkcjonariuszy w centrum monitoringu komputerem, darmową komunikację miejską – strażnicy miejscy nie potrzebni są nawet do kontroli biletów.

Straż miejską utworzono w Lubinie w 1991 roku. Wśród jej zadań miało być wspomaganie pracy policji. Od kilku lat jednak stale zmniejszano liczbę etatów. Obecnie pracuje jeszcze 19 osób. Oficjalnie straż miejska przestanie istnieć z końcem kwietnia.”

Dobra zmiana

Mała poprawka
Lubin a nie lublin 🙂 ; przepraszam

...

Czy u nas już zmniejszono szeregi Straży miejskiej? czy nadal tam pracuje ponad 10 osób (ciekawe ile osób jest zatrudnionych w SM na dzień dzisiejszy) mimo zmniejszenia zakresu obowiązków? – droga redakcjo poruszcie tern temat, jakże kłujący dla mieszkańców 🙂

Marek

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta Mlawy?