Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ksiądz dr Ryszard Kamiński Mławianinem Roku 2015


kamińskiDo 29 lutego br. organizacje, stowarzyszenia lub mieszkańcy mogli zgłaszać kandydatów do tytułu Mławianina Roku 2015. W tym terminie wpłynęły dwa wnioski. Obydwa dotyczyły jednego kandydata – ks. kan. dr Ryszarda Kamińskiego, proboszcza parafii pw. Św. Stanisława BM w Mławie.

KSP Mława nabór

– Kapituła zebrała się w sobotę (5 marca br.). W sytuacji gdy obydwa wnioski dotyczyły jednego kandydata, można było podjąć decyzję na jednym posiedzeniu. Członkowie kapituły jednogłośnie postanowili o przyznaniu tytułu Mławianina Roku 2015 księdzu kanonikowi dr Ryszardowi Kamińskiemu. Ks. Kamiński, który również jest członkiem kapituły nie uczestniczył w jej posiedzeniu – informuje przewodniczący kapituły doc. dr Leszek Zygner.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Ksiądz dr Ryszard Kamiński Mławianinem Roku 2015"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Dobra zmiana
Gość

Nie na temat…, bo tu nie ma co komentować – wiadomo..
Dobra zmiana, szkoda, że nie w Mławie:
Lublin
„Magistrat wśród powodów wymienia: brak możliwości obsługi mierników prędkości, zastąpienie funkcjonariuszy w centrum monitoringu komputerem, darmową komunikację miejską – strażnicy miejscy nie potrzebni są nawet do kontroli biletów.

Straż miejską utworzono w Lubinie w 1991 roku. Wśród jej zadań miało być wspomaganie pracy policji. Od kilku lat jednak stale zmniejszano liczbę etatów. Obecnie pracuje jeszcze 19 osób. Oficjalnie straż miejska przestanie istnieć z końcem kwietnia.”

...
Gość

Czy u nas już zmniejszono szeregi Straży miejskiej? czy nadal tam pracuje ponad 10 osób (ciekawe ile osób jest zatrudnionych w SM na dzień dzisiejszy) mimo zmniejszenia zakresu obowiązków? – droga redakcjo poruszcie tern temat, jakże kłujący dla mieszkańców 🙂

Dobra zmiana
Gość

Mała poprawka
Lubin a nie lublin 🙂 ; przepraszam

Marek
Gość

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta Mlawy?

wpDiscuz