Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Dzień Kobiet z Miejskim Domem Kultury


0bfc0ce99892772fc285e10ee3943d9a_XLW dniach 8 i 9 marca br. Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkie kobiety – pozytywnie zakręcone melomanki i wielbicielki komedii na wspólne świętowanie Dnia Kobiet.
8 marca specjalnie dla pań zostanie wyświetlony film 7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH. Ukazanie męskiego świata w krzywym zwierciadle spodoba się każdej kobiecie, która na co dzień boryka się z niedoskonałościami swojej drugiej połówki. Przezabawna komedia o mężczyznach poszukujących prawdziwej miłości i szczęścia to doskonała propozycja nie tylko dla pań. Na film zapraszamy również męską część widowni. – zachęca MDK – Projekcje o godz. 17.00 i 19.00. Cena dla pań – 12 zł, dla panów – 14 zł.
Z kolei 9 marca o godz. 18.00 Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert zespołu „Klezmafour”, wszystkim przedstawicielkom płci pięknej gwarantując darmowy wstęp. – Energetyczne kompozycje inspirowane kulturą żydowską to nasza muzyczna propozycja, dla której każda z pań może, bez wyrzutów sumienia, porzucić domowe obowiązki. Jest to niepowtarzalna okazja do odprężenia się przy rytmach folkowych brzmień, a przede wszystkim wysłuchania muzyki granej na żywo przez najlepszych instrumentalistów Filharmonii Narodowej. – informują organizatorzy.
Każda z pań otrzyma również drobny upominek.
Źródło: MDK Mława
Oprac. MP
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz