Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Przedstawiciele mławskiej służby zdrowia odznaczeni medalami


sliderMedal Zasłużony dla Miasta Mława z rąk burmistrza Sławomira Kowalewskiego otrzymali: Zofia Cholewicka, Teresa Szulc, Kazimierz Wesołowski oraz Jacek Białobłocki.

KSP Mława nabór

XV sesja Rady Miasta Mława rozpoczęła się od wręczenia Medalu Zasłużony dla Miasta Mława emerytowanym i obecnym pracownikom SP ZOZ w Mławie. Sylwetki osób wyróżnionych przedstawił dyrektor SP ZOZ w Mławie Jacek Białobłocki.

Doktor Zofia Cholewicka pracę zawodową rozpoczęła w Mławie w 1966 roku zaraz po ukończeniu studiów. Była długoletnim ordynatorem oddziału dziecięcego w SPZOZ w Mławie, potem pracowała w poradni dziecięcej. Bardzo życzliwa, wyrozumiała, miła i ciepła, posiadająca profesjonalne podejście w stosunku do „małych pacjentów” i ich rodzin.

Pani Teresa Szulc – wieloletnia siostra oddziałowa pogotowia ratunkowego w Mławie. Dzięki niej pogotowie pracuje bardzo dobrze. Z racji swoich obowiązków współpracuje ze wszystkim służbami, społecznik, pracowała również jako radna. Żadna impreza sportowa w mieście i powiecie nie odbędzie się bez ludzi Pani Teresy. Wszyscy przychodzą po bezpłatną pomoc, żeby imprezy sportowe odbywały się bezpiecznie.

Pan Kazimierz Wesołowski – od 2004 do 2015 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. administracyjno – eksploatacyjnych. Pan dyrektor wspierał mnie w tych wszystkich inwestycjach, które państwo widzicie. Był to okres bardzo dynamicznego rozwoju szpitala. Pan dyrektor bardzo pilnował inwestorów przy rozbudowie szpitala, pilnował remontu poradni na sądowej, przeniesienie poradni dziecięcej i wiele innych rzeczy, które wykraczają poza zakres obowiązków dyrektor. Pan dyrektor ma swój udział w tym co jest i co tu zostanie.

Burmistrz Sławomir Kowalewski postanowił Medal Zasłużony dla Miasta Mława przyznać również dyrektorowi SP ZOZ Jackowi Białobłockiemu.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Przedstawiciele mławskiej służby zdrowia odznaczeni medalami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
patio
Gość

Komentujący, nie bulwersujcie się. Medale należą się wszystkim lekarzom w Mławie. Oczywiście „medal zasłużony dla Mławy w nic nie robieniu i braniu kasy do 50 tysięcy w miesiącu”. A jak robieniu (prywatne gabinety) to kasa jak w Szwajcarii lub Luksemburgu. Przecież w Mławie prywatna wizyta u lekarza bądź dentysty należy do najdroższych w Polsce. Ale zauważyłam coś ciekawego. A mianowicie, że w niektórych gabinetach prywatnych zaczęto wydawać paragony fiskalne. Pani Premier z tego jest zadowolona, bo w styczniu wpłynęło dodatkowo 2 mln VAT.

Czytelnik
Gość

Medale, za co??
– za złą opiekę lekarską i pielęgniarską w podległej jednostce,
– za arogancję personelu medycznego w stosunku do pacjenta
– tak na wszelki wypadek, żeby w razie czego personel szpitala zajął się dobrze czterema literami złotoustego i jego rodziny

miki
Gość

witam
kiedy w szpitalu będzie przyjmował dermatolog? szpital powiatowy bez dermatologa -i tylko medale sobie dają! za co pytam? za brak lekarzy!!! kpina

Pacjent
Gość

Dermatolog przyjmuje codziennie od poniedziałku do piątku.

Mm
Gość

Wy z tymi medalami to jaja sobie robicie czy tak na poważnie? Tyle ludzi już ma ten medal, że jego przyznanie, że tak powiem, mało znaczy. No chyba, że pan Kowalewski kupuje sobie głosy… Żenua. Oczywiście nie mam nic do samych odznaczonych, oceniam tylko samą „koncepcję” medalu….

widmowy
Gość

Te Towarzystwo Wzajemnej Adoracji może się nagradzać wzajemnie, to znaczy Pan Sławek da Panu Jackowi jakiś medal, A Pan Jacek jak Pan Sławek trawi do mławskiej Umieralni zajmie się trochę lepiej jego 4 literami. Jak można dawać Panu Białobłockiemu jakieś medale, za co? Za brak przede wszystkim jakiejkolwiek opieki lekarskiej, arogancję personelu wobec pacjętów, brak papieru toaletowego w łazienkach, mydła, leków!!! Panie Sławku czy ma Pan jeszcze w sobie odrobinę przyzwoitości i rozumu!!!

Czytelnik
Gość

Sławek: Przyzwoitość – a co to takiego

wpDiscuz