Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Mławianin Roku 2015. Wpłynęły dwa wnioski – kandydat jest jeden


wybory-mlawianin-roku29 lutego br. minął termin zgłaszania kandydatów do honorowego tytułu Mławianin Roku 2015. Wnioski wraz z uzasadnieniem należało złożyć do Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej.

– Do Muzeum w ustalonym terminie, tj. – do poniedziałku 29 lutego br. wpłynęły dwa wnioski, złożone przez mławskie stowarzyszenia. Obydwa wnioski dotyczą tego samego kandydata. W sobotę zbierze się kapituła i w takiej sytuacji prawdopodobnie już w sobotę przyzna tytuł Mławianina Roku 2015 – informuje przewodniczący kapituły doc. dr Leszek Zygner.

Wyróżnienie Mławianin Roku ma charakter honorowy, nie wiąże się z nagrodą materialną. O przyznaniu tytułu decyduje kapituła pod przewodnictwem doc. dr Leszka Zygnera, złożona z następujących osób:
Henryk Antczak
Leszek Arent
Jan Golec
Barbara Gutowska
Andrzej Grzymkowski
Zofia Jaros
prof. Ryszard Juszkiewicz
ks. dr Ryszard Kamiński
Stanisław Matyjasik
Maria Świtoń.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Mławianin Roku 2015. Wpłynęły dwa wnioski – kandydat jest jeden"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
oko
Gość

odbiegając od tematu, b. ładne, zimowe ujęcie mławskiego ratusza

kierdziolek
Gość

A Bolek nie zasłużył? Też pasowałby do tej elity.

Marek
Gość

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta?

Z daleka
Gość

Trzeba to powiedzieć dobitnie: Medale, które są przyznawane w tym mieście, służą jako zasłona dymna, ale również jako sposób na łagodzenie decyzji włodarza, pociągających w niedalekiej przyszłości negatywne skutki dla mieszkańców miasta.

Obserwator
Gość

Niedługo będą przyznawane medale: ” Zasłużony dla Miasta M…” za wybitne działana na rzecz partnerstwa publiczno-prywatnego, na rzecz całowania rączek, na rzecz fałszywych usmieszków, na rzecz okrągłych gadek, na rzecz dławienia głosu opozycji, na rzecz szkalowania opozycji, na rzecz niespełnionych obietnic wyborczych, na rzecz przyjaźni z panem A., z byłym posłem- panem K., na rzecz wyższych podatków, na rzecz niepozyskanych środków z UE, na rzecz rekordowego zatrudnienia w UM, na rzecz wydawania pieniędzy na projekty trafiające do niszczarki, itd.

Optymista
Gość

To tylko jedna osoba kwalifikuje się do tych medali, a jest nią… uwaga… uwaga… PAN SŁAWEK!!! 😀
Ci Państwo też chyba jeszcze medali nie dostali:
Pan Ludwiński,
Pan Arent,
Pani Pszczółkowska(radna),
Pan Wilamowski(radny),
J.Wojnarowski(radny od wielu kadencji- za wielu),
Wł.Wojnarowski,
Wasiłowski(radny),
Panu Nowakowskiemu też się chyba już należy(ponad rok milczy jak zaklęty)

wpDiscuz