Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianin Roku 2015. Wpłynęły dwa wnioski – kandydat jest jeden


wybory-mlawianin-roku29 lutego br. minął termin zgłaszania kandydatów do honorowego tytułu Mławianin Roku 2015. Wnioski wraz z uzasadnieniem należało złożyć do Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej.

KSP Mława nabór

– Do Muzeum w ustalonym terminie, tj. – do poniedziałku 29 lutego br. wpłynęły dwa wnioski, złożone przez mławskie stowarzyszenia. Obydwa wnioski dotyczą tego samego kandydata. W sobotę zbierze się kapituła i w takiej sytuacji prawdopodobnie już w sobotę przyzna tytuł Mławianina Roku 2015 – informuje przewodniczący kapituły doc. dr Leszek Zygner.

Wyróżnienie Mławianin Roku ma charakter honorowy, nie wiąże się z nagrodą materialną. O przyznaniu tytułu decyduje kapituła pod przewodnictwem doc. dr Leszka Zygnera, złożona z następujących osób:
Henryk Antczak
Leszek Arent
Jan Golec
Barbara Gutowska
Andrzej Grzymkowski
Zofia Jaros
prof. Ryszard Juszkiewicz
ks. dr Ryszard Kamiński
Stanisław Matyjasik
Maria Świtoń.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Mławianin Roku 2015. Wpłynęły dwa wnioski – kandydat jest jeden"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
oko
Gość

odbiegając od tematu, b. ładne, zimowe ujęcie mławskiego ratusza

kierdziolek
Gość

A Bolek nie zasłużył? Też pasowałby do tej elity.

Marek
Gość

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta?

Z daleka
Gość

Trzeba to powiedzieć dobitnie: Medale, które są przyznawane w tym mieście, służą jako zasłona dymna, ale również jako sposób na łagodzenie decyzji włodarza, pociągających w niedalekiej przyszłości negatywne skutki dla mieszkańców miasta.

Obserwator
Gość

Niedługo będą przyznawane medale: ” Zasłużony dla Miasta M…” za wybitne działana na rzecz partnerstwa publiczno-prywatnego, na rzecz całowania rączek, na rzecz fałszywych usmieszków, na rzecz okrągłych gadek, na rzecz dławienia głosu opozycji, na rzecz szkalowania opozycji, na rzecz niespełnionych obietnic wyborczych, na rzecz przyjaźni z panem A., z byłym posłem- panem K., na rzecz wyższych podatków, na rzecz niepozyskanych środków z UE, na rzecz rekordowego zatrudnienia w UM, na rzecz wydawania pieniędzy na projekty trafiające do niszczarki, itd.

Optymista
Gość

To tylko jedna osoba kwalifikuje się do tych medali, a jest nią… uwaga… uwaga… PAN SŁAWEK!!! 😀
Ci Państwo też chyba jeszcze medali nie dostali:
Pan Ludwiński,
Pan Arent,
Pani Pszczółkowska(radna),
Pan Wilamowski(radny),
J.Wojnarowski(radny od wielu kadencji- za wielu),
Wł.Wojnarowski,
Wasiłowski(radny),
Panu Nowakowskiemu też się chyba już należy(ponad rok milczy jak zaklęty)

wpDiscuz