Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Karol Lubowiedzki kierownikiem mławskiego biura ARiMR


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Powołanie na kierownika powiatowego biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Karol Lubowiedzki odebrał z rąk Beaty Kalinowskiej Dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie 26 lutego br. i formalnie z tym dniem objął obowiązki kierownika mławskiej placówki.

Karol Lubowiedzki mieszka w Dzierzgowie. Ukończył Akademię Rolniczo Techniczną w Olsztynie uzyskując tytuły inżyniera rolnictwa, oraz magistra doradztwa rolniczego. Po ukończeniu studiów pracował w Banku Spółdzielczym w Dzierzgowie, Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poświętnem, Urzędzie Gminy Dzierzgowo oraz jako pełnomocnik firmy zajmującej się obrotem produktami rolnymi.
Od 2000 roku przejął po rodzicach i prowadzi gospodarstwo rolne w Dzierzgowie.

– Dobrze znam problemy naszych rolników, sam jako rolnik wielokrotnie odwiedzałem biuro w Mławie. Jako kierownik chciałbym, żeby biuro jak najlepiej pomagało i służyło rolnikom – mówi Karol Lubowiedzki.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
haha

No to zrobił porządek

x

a właśnie że bogate doświadczenie ma sens, bo cóż innego potrafi siedzący w jednym zakładzie pracy 30 letni pracownik.

Oh Karol

Bogate doświadczenie zawodowe… Czyżby Pan Karol nigdzie miejsca nie mógł zagrzać na dłużej???

On

Hahaha

Ja

W końcu ktoś, kto zrobi porządek z tą „instytucją”, w której pracownicy siedzą za karę

Gosia

Panie Karolu, właściwy człowiek na tak odpowiedzialnym stanowisku, powodzenia, da Pan sobie świetnie radę! Mieszkańcy trzymają kciuki.

MAgi

Elegancko:)

Aga

🙂

bb

Super Panie Karolu! SUPER człowiek! Przyznam że rzadko się kogoś tak w porządku spotyka! Bardzo mnie ucieszyła ta informacja!

b

brawo Karol