Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Karol Lubowiedzki kierownikiem mławskiego biura ARiMR


Słoneczne ogrody Mława

Powołanie na kierownika powiatowego biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Karol Lubowiedzki odebrał z rąk Beaty Kalinowskiej Dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie 26 lutego br. i formalnie z tym dniem objął obowiązki kierownika mławskiej placówki.

Karol Lubowiedzki mieszka w Dzierzgowie. Ukończył Akademię Rolniczo Techniczną w Olsztynie uzyskując tytuły inżyniera rolnictwa, oraz magistra doradztwa rolniczego. Po ukończeniu studiów pracował w Banku Spółdzielczym w Dzierzgowie, Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poświętnem, Urzędzie Gminy Dzierzgowo oraz jako pełnomocnik firmy zajmującej się obrotem produktami rolnymi.
Od 2000 roku przejął po rodzicach i prowadzi gospodarstwo rolne w Dzierzgowie.

– Dobrze znam problemy naszych rolników, sam jako rolnik wielokrotnie odwiedzałem biuro w Mławie. Jako kierownik chciałbym, żeby biuro jak najlepiej pomagało i służyło rolnikom – mówi Karol Lubowiedzki.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
haha

No to zrobił porządek

x

a właśnie że bogate doświadczenie ma sens, bo cóż innego potrafi siedzący w jednym zakładzie pracy 30 letni pracownik.

Oh Karol

Bogate doświadczenie zawodowe… Czyżby Pan Karol nigdzie miejsca nie mógł zagrzać na dłużej???

On

Hahaha

Ja

W końcu ktoś, kto zrobi porządek z tą „instytucją”, w której pracownicy siedzą za karę

Gosia

Panie Karolu, właściwy człowiek na tak odpowiedzialnym stanowisku, powodzenia, da Pan sobie świetnie radę! Mieszkańcy trzymają kciuki.

MAgi

Elegancko:)

Aga

🙂

bb

Super Panie Karolu! SUPER człowiek! Przyznam że rzadko się kogoś tak w porządku spotyka! Bardzo mnie ucieszyła ta informacja!

b

brawo Karol