Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mały piesek szuka domu


23fb9a4270f39fb2995c0d62fd93bf9aBardzo sympatyczne szczenię strażnicy miejscy znaleźli w piątek 26 lutego br. na ul. Kopernika.

KSP Mława nabór

Piesek ma około 2 miesięcy, jest milusiński i grzeczny. Czeka na rodzinę, z którą będzie mógł spędzić swoje życie w Centrum Weterynaryjnego „Centaur” w Mławie, ul. Kopernika 14 c. Więcej informacji na jego temat można uzyskać dzwoniąc pod numery tel. 501 530 997 lub 501 530 996.

Piesek przed adopcją zostanie odrobaczony, zaczipowany, wykastrowany i zaszczepiony na koszt miasta. Tych, którzy myślą poważnie o zwierzaczku w domu zachęcamy do adopcji tego szczeniaczka. W lecznicy na adopcję czekają także dwa koty.

źródło: Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz