Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pracownicy GUS z wizytą w klasie biznes Gimnazjum nr 2 w Mławie


DSC_0163mDnia 23 lutego odwiedzili naszą szkołę pracownicy GUS. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie klas II, a szczególnie zaangażowani byli uczniowie klasy biznes.

KSP Mława nabór

Celem lekcji zatytułowanej Podstawowe pojęcia demograficzne na przykładzie województwa mazowieckiego i Warszawy było przedstawienie zagadnień związanych z pracą w resorcie statystyki publicznej, w tym z prowadzeniem badań statystycznych oraz udostępnianiem i wykorzystaniem wyników badań. Uczniowie rozwiązywali również zadania, podczas których niezbędna była praca z rocznikami statystycznymi.

Klasa biznes w ramach swoich zajęć pozalekcyjnych również uczestniczy w warsztatach o tematyce demograficznej oraz biznesowej.

DSC_0168m DSC_0167m DSC_0165m DSC_0164m

Źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz