Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Doc.dr Leszek Zygner jednogłośnie wybrany Rektorem PWSZ w Ciechanowie


rektor_1Wczoraj, 24 lutego br. doc. dr Leszek Zygner w tajnym głosowaniu kolegium elektorów uczelni został wybrany Rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie na kolejną, czteroletnią kadencję.

KSP Mława nabór

Obecny Rektor PWSZ był jedynym zgłoszonym kandydatem. Kolegium elektorów uczelni składające się z przedstawicieli pracowników naukowych, administracyjnych oraz studentów jednogłośnie wybrało doc. dr Leszka Zygnera rektorem na kolejną kadencję.

Leszek Zygner urodzony w 1967 roku w Mławie to znany historyk, autor wielu książek i publikacji. W kręgu jego zainteresowań badawczych pozostaje tematyka związana z historią Kościoła i religii w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej szczególnie w okresie średniowiecza i czasów najnowszych, historia Mazowsza i dzieje życia religijnego na tym obszarze, dzieje Mławy i Ziemi Zawkrzeńskiej, historia społeczna średniowiecza oraz historia kultury średniowiecznej, dzieje mediewistyki polskiej XIX i XX wieku, dzieje doktryny chrześcijańskiej oraz teologia rzeczywistości ziemskich.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Doc.dr Leszek Zygner jednogłośnie wybrany Rektorem PWSZ w Ciechanowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Czytelnik
Gość

Gratulacje…
ale konkurencji nie było, żaden wyczyn.

M.
Gość

Ktos tu chyba nie zna regulaminow :/ Ale mądrzyc siebjest fajnie nie?

Anonimowo
Gość

Gratulacje dla Pana Rektora.

wpDiscuz