Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Drugi dzień nie działa sygnalizacja świetlna na siódemce


slider2Już drugi dzień nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu DK nr 7 i ulicy Warszawskiej. Kierowcy wyjeżdżający z Mławy, oraz wjeżdżający od strony Przasnysza i Ciechanowa mają spore trudności przejechać bezpiecznie przez to skrzyżowanie, szczególnie w godzinach dużego natężenia ruchu.

KSP Mława nabór

– Nastąpiło uszkodzenie sterownika sygnalizacji. Służby techniczne przygotowują się do jego wymiany, zaplanowanej na dzień dzisiejszy na godzinę 12. Prace potrwają około dwóch godzin. Nie przewidujemy zamknięcia ruchu podczas prac, na wszelki wypadek poprosiliśmy wydział ruchu drogowego mławskiej policji o nadzór nad skrzyżowaniem na czas robót – informuje Wojciech Piechuta p.o Kierownika Rejonu GDDKiA w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Drugi dzień nie działa sygnalizacja świetlna na siódemce"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ppppp
Gość

maskara

zbulwersowana
Gość

Jaki drugi dzień? Ta sygnalizacja nie działa juz od soboty, więc proszę sobie policzyć…przez tyle dni się zbierać bez efektu to trzeba mieć naprawdę „wieeeeelkie”chęci do pracy…szkoda że oni za takie „zbieranie się” mają płacone a nam za leżenie nikt nie zapłaci….

wpDiscuz