Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kolejny raz ktoś „narobił” do basenu


slider2Od 19 lutego br. basen rekreacyjny (mała niecka) jest nieczynny do odwołania z powodu zabrudzenia fekaliami. Podobny przypadek mławska pływalnia zanotowała trzy miesiące temu – w listopadzie 2015 r, wówczas zanieczyszczona została główna niecka pływalni.  

KSP Mława nabór

– Kolejny raz mamy do czynienia z przypadkiem zanieczyszczenia basenu ludzkim kałem. Tak jak w poprzednich przypadkach musimy postępować zgodnie z procedurą. Zamykamy basen, czyścimy i badamy wodę. Dopiero po pozytywnym wyniku badania możemy udostępnić pływalnię użytkownikom. Próbki wody zostaną pobrane w poniedziałek  – informuje Piotr Jankowski dyrektor MOSIR Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

24 - liczba komentarzy w artykule "Kolejny raz ktoś „narobił” do basenu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Janek
Gość

To pan Janusz! Jak zwykle wypróżnił się bezpośrednio do wody.

Icek Goldbaum
Gość

Nie tylko do basenu ktoś narobił. Z pod polskiej legendy stanu wojennego też wypłynęło sporo g***a i to datowanego na lata 70 ubiegłego wieku. Kiedy oficjalne odebranie honorowego obywatelstwa Bolkowi ?

...
Gość

Wiesz, różne były motywy współpracy z SB, Na razie z tego co podano wynika, że Wałęsa był zmuszany do tej współpracy, w 1976r. zrezygnowano z niego, bo się nie nadawał, czyli SB miało z nim więcej problemów niż zysków. Wałęsa tylko głupio sobie spekuluje, z tym zapieraniem się. Powinien się przyznać i już. Nigdy nie imponował mi Wałęsa, ale trzeba przyznać, że dziś Wałęsa to marka tak jak wrangler czy TATA.
Tą aferą z Wałęsą Polska sobie szkodzi bardziej niż innymi aferami, to jest prywatna zemsta jednego, malutkiego, zakompleksionego człowieczka.

Icek Goldbaum
Gość

Motywy współpracy oczywiście że bywały różne. Motyw przeprowadzenia Nocnej Zmiany i kradzieży tajnych akt przez ówczesnego prezydenta RP tylko jeden. Chronienie własnych czterech liter. A nie. Przepraszam. On wtedy dbał o naszą najcenniejszą narodową markę. Jednak nie bez powodu Matkę Boską miał w klapie.

...
Gość

No cóż, tu mnie masz… Ta Matka Boska w klapie. 😀
Zawsze mnie to u Wałęsy raziło i razi. Ja chyba nie potrafię nigdy zrozumieć tych „prawdziwych katolików”, przykładnie uczęszczających na niedzielne nabożeństwa, przystępujących z wielką „celebrą”co niedzielę do komunii, a grzeszących co niemiara.

Ktoś...
Gość

Dziś można powiedzieć, że przykład idzie z góry 😀
ojciec Tadeusz, Wałęsa, Jaruś i jego nawiedzona sekta z Antkiem na czele.
KK upada coraz niżej, a wierzyć podobno w coś trzeba, ja tam wierzę w siebie i z tym jest mi dobrze, bo mam solidne fundamenty wyniesione z rodzinnego domu.

As
Gość

Co do marki Wałęsy na świecie to różnie o tym mówią. Jeżeli wygłasza takie mądrości jak na występach w Polsce, to chyba marka nie najlepsza. A co do zemsty, co to ma do rzeczy? Że współpracował z SB to pewne, a czy brał za to pieniądze to sprawa dla historykow. A^propos honorowego obywatelstwa to w ówczesnej radzie tylko jeden radny wstrzymał się wtedy od głosu. I chwała mu za to

Ktoś...
Gość

Pamiętam jak Wałęsa był prezydentem i był na występach gościnnych w Niemczech. Niemcy zaśmiewali się z jego wypowiedzi, mieli niezły kabaret

XY
Gość

A który to był radny?

As
Gość

wiem od ówczesnych radnych że przy głosowaniu wstrzymał się od poparcia jedynie radny Kwiatek

...
Gość

Podejrzewam, że Pan Olszewski… To był rok 2009 jak Wałęsie nadano tytuł HONOROWEGO OBYWATELA MIASTA MŁAWY. Niby Mławianie tego chcieli… podobno pytana się się Mławian…
As nie będę się z Tobą spierać, bo ze mnie polityk jak z koziej d*** trąba 🙂

As
Gość

To niestety już tylko były radny. Obecni radni nawet bez nakazu wiedzą jak zagłosować trzeba. poglądy własne mogą mieć pod warunkiem że są zgodne z jedynie słusznymi

...
Gość

To był Pan Piotr?

...
Gość

Ok, ale jak zapytasz ludzi w innych państwach o znanych Polaków, to w odpowiedzi uzyskasz:
Wałęsa i JPII
Dla mnie nazwisko Wałęsa to zawsze pochodziło od wyrażenia „wałęsać się”. To człowiek, który jako prezydent dla niektórych miał być marionetką do łatwego sterowania, a okazało się co innego – Wałęsą nie dało się sterować, co niektórzy przewieźli się.

As
Gość

Trzy kropki, litości … Wałęsa nie dał się sterować? Dość wspomnieć szemrane postaci z otoczenia prezydenta, ks. kapelana – agenta SB, noc teczek – obalenie rządu Olszewskiego, usunięcie na pewno nie chwalebnych dokumentów o nim z tajnych akt, wspieranie lewej nogi itd,itp … choć masz rację, że nazwisko na świecie jest znane. Moim zdaniem nie znaczy to, że mamy w imię jakiejś poprawności nie mówić jakie jest prawdziwe oblicze Lecha

UM
Gość

Procedura przede wszystkim powinna zakładać przejrzenie monitoringu i skierowanie sprawy do sądu aby obciążyć sprawcę kosztami wymiany wody a nie jej badania. Co to za przyjemność pływać w wodzie w której pływały kupy ale jest czysta po badaniu sanepidu. Jedna kara i po problemie. Dyrekcja powinna byc skierowa przez Urząd Miasta na jakiś porządny 15 minutowy kurs internetowy z zarządzania.

Janek
Gość

Informacje rodem z Niemiec i tamtejszych pływalni gdzie uchodźcy zachowują się w podobny sposób.

raksa
Gość

A ja proponuję lewatywę na godzinę przed wejściem do basenu. A na poważnie. Niech obsługa basenu pilnie baczy na osoby niepełnosprawne.

...
Gość

raksa, to co piszesz jest wstrętne, wredne i bardzo źle świadczy o Tobie.
Niepełnosprawni to tacy sami ludzie jak ja czy ty, to nie są jakieś dzikie zwierzęta…

ja
Gość

Taa, a dzieci nie potrafią narobić? Zastanów się zanim napiszesz coś mające na celu poniekąd dyskryminację osób niepełnosprawnych!
Niepełnosprawny nie znaczy gorszy!

Janek
Gość

Zgadzam się. Niepełnosprawny nie jest gorszy od pełnosprawnego. Tak samo jak ten pierwszy może z fasonem narobić do basenu.

wpDiscuz