Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkurs dla dzieci promujący Światowy Dzień Wody


wodkan-konkursZakład Wodociągów,  Kanalizacji i Oczyszczania Ścieków „Wod-Kan” sp. z o.o. w Mławie,  zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci. Celem konkursu jest promocja Światowego Dnia Wody.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Konkurs polega na zaprojektowaniu  i wykonaniu rysunku lub plakatu promującego wodę jako nieodłączny składnik ludzkiego życia. Prace konkursowe powinny być w formacie A4, wykonywane dowolną techniką (akwarela, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane itp.).

Uczestnikiem konkursu może zostać dziecko w wieku do 10 lat, mieszkające w Mławie. Komisja konkursowa powołana przez Organizatora wskaże zwycięzców konkursu zajmujących I, II, i III miejsce, za które Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody rzeczowe:

I miejsce – tablet edukacyjny

II miejsce – klocki LEGO

III Miejsce – puzzle

Na wszystkie dzieci biorące udział w konkursie będą czekały dyplomy i nagrody pocieszenia.

Prace można przesyłać lub dostarczyć indywidualnie na adres Organizatora w terminie do dnia 08. 03. 2016 do godz. 14.00 Szczegółowy regulamin zamieszczony jest na stronie internetowej organizatora www.wod-kan-mlawa.com.pl

Źródło: „Wod-kan” Mława

Oprac. NM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500