Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy koparki koparkoladowarki oskar
Logo

Zbiórka na zlocie. Pomoc dla Gabrysia


na-puszkiW sobotę, 20 lutego na V Zlocie Foczek i Morsów będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy na rzecz Wychowanka Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie, Gabrysia Rychcika.

Chłopiec od urodzenia choruje na chorobę Hirschprunga, przeszedł już kilka operacji, po których jest żywiony pozajelitowo. Szansą dla niego na normalne funkcjonowanie jest przeszczep jelit możliwy do przeprowadzenia w USA. Szacunkowy koszt operacji wynosi 2 miliony dolarów. W przedszkolu, od dwóch lat funkcjonuje Komitet Akcji POMOC DLA GABRYSIA, który we współpracy z Rodzicami oraz zaprzyjaźnionymi organizacjami, klubami sportowymi, szkołami organizuje zbiórki pieniędzy na ten cel.

Serdecznie zapraszamy na V Zlot Foczek i Morsów, liczymy na Waszą pomoc i hojność.

Więcej o Gabrysiu:

Źródło: Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Zbiórka na zlocie. Pomoc dla Gabrysia"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Iceman
Gość

Będę

Iceman
Gość

Będę…

Sylwia
Gość

Czy Gabrys ma utworzone konto na siepomaga.pl?

nn
Gość

Z tego co wiem to raczej nie ma

wpDiscuz