Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zbiórka na zlocie. Pomoc dla Gabrysia


na-puszkiW sobotę, 20 lutego na V Zlocie Foczek i Morsów będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy na rzecz Wychowanka Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie, Gabrysia Rychcika.

Chłopiec od urodzenia choruje na chorobę Hirschprunga, przeszedł już kilka operacji, po których jest żywiony pozajelitowo. Szansą dla niego na normalne funkcjonowanie jest przeszczep jelit możliwy do przeprowadzenia w USA. Szacunkowy koszt operacji wynosi 2 miliony dolarów. W przedszkolu, od dwóch lat funkcjonuje Komitet Akcji POMOC DLA GABRYSIA, który we współpracy z Rodzicami oraz zaprzyjaźnionymi organizacjami, klubami sportowymi, szkołami organizuje zbiórki pieniędzy na ten cel.

Serdecznie zapraszamy na V Zlot Foczek i Morsów, liczymy na Waszą pomoc i hojność.

Więcej o Gabrysiu:

Źródło: Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Iceman

Będę

Iceman

Będę…

Sylwia

Czy Gabrys ma utworzone konto na siepomaga.pl?

nn

Z tego co wiem to raczej nie ma