Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Strzegowianki bez wygranej. Rywalki za mocne


SONY DSC

Słoneczne ogrody Mława

Za koszykarkami ze Strzegowa kolejne mecze w wojewódzkiej lidze juniorek. Niestety żaden z nich nie zakończył się po myśli podopiecznych Renaty Besser-Pawłowskiej i Piotra Bochdziewicza. Musiały uznać wyższość rywalek z Siedlec i Wołomina.

Początek wyjazdowego pojedynku ze siedlczankami nie zapowiadał jeszcze przegranej. Po pierwszej połowie nasze zawodniczki przegrywały różnicą zaledwie siedmiu punktów. Wydawało się, że taka strata będzie po zmianie stron możliwa do odrobienia.

Jednak trzecia kwarta to prawdziwy dramat. Reprezentantki GKS-u rzuciły w niej zaledwie dwa oczka. To ostatecznie przesądziło o losach konfrontacji. Ostatecznie zespół z Siedlec zwyciężył aż 69:44.

Pod względem zdobyczy indywidualnej najlepiej wypadły Natalia Zajączkowska i Daria Szczepańska. Obie zakończyły pojedynek z dorobkiem trzynastu punktów.

Daria i Natalia trafiały do kosza także w kolejnym pojedynku swojego zespołu. Strzegowianki podejmowały na własnej hali konkurentki z Wołomina. Zagrały lepiej niż na wyjeździe, ale nie tyle żeby zgarnąć komplet punktów. Rywalki okazały się skuteczniejsze, czego efektem był sukces 69:52.

Najlepszą snajperką w zespole ze Strzegowa okazała się Sylwia Szczepańska. Rzuciła 21 punktów, ponadto dziesięć dołożył jej siostra Daria, dziewięć Oliwia Gralewicz i dwanaście wspominana już Zajączkowska.

Zawodniczki ze Strzegowa rozegrają jeszcze dwa mecze ligowe. Na wyjeździe zmierzą się z konkurentkami z Sokołowa Podlaskiego i Nowej Wsi.

GKS LO Strzegowo – Huragan Wołomin 52:69
MKK Siedlce – GKS LO Strzegowo 69:44
GKS: Daria Szczepańska, Sylwia Szczepańska, Oliwia Gralewicz, Natalia Zajączkowska, Paulina Niewiadomska, Kinga Sobiecka, Magdalena Gawlińska, Natalia Kuta, Daria Szóstek, Katarzyna Krysztofiak.
Tabela
q1

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500