Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uprzejmie informuję, że ta rozmowa jest kontrolowana


rozmowy-kontrolowanePo zakończeniu fazy testowania, 8 lutego 2016 r. Urząd Miasta Mława wprowadził system nagrywania rozmów przychodzących do ratusza. Wszyscy dzwoniący są informowani o tym fakcie i kontynuując rozmowę wyrażają na to zgodę.

KSP Mława nabór

W trosce o bezpieczeństwo danych interesantów dzwoniących do urzędu, Burmistrz Miasta Mława wprowadził standard określający poziom bezpieczeństwa dla zarejestrowanych rozmów telefonicznych. W szczególności  reguluje on bezpieczeństwo w obszarze atrybutów związanych z poufnością, integralnością i dostępnością informacji.

Rejestrowanie rozmów w Urzędzie Miasta Mława ma na celu podniesienie jakości obsługi interesantów. Będzie także potwierdzeniem działań pracowników urzędu obsługujących klientów.

Zgodnie z opracowanym standardem bezpieczeństwa, w przypadku reklamacji Urząd Miasta Mława może wykorzystać zarejestrowaną rozmowę do zweryfikowania zasadności reklamacji właściwej obsługi, natomiast samo nagranie nie będzie nikomu odtwarzane. Wynika to z faktu, że proces rejestrujący rozmowę nie daje całkowitej pewności, że wnioskująca o otworzenie osoba jest faktycznie tą, która dzwoniła do ratusza.

Do zarejestrowanych rozmów mogą mieć dostęp upoważnieni pracownicy Urzędu Miasta Mława oraz, na wniosek, osoby reprezentujące organa ścigania.

Źródło UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Uprzejmie informuję, że ta rozmowa jest kontrolowana"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kulfon
Gość

Co się robi z ludźmi. Znałem Panią M.G. zanim została rzecznikiem ratusza. Poznaliśmy się na chrzcinach u pewnego Dyrektora. Ale nie o tym. Byłaś skromną, sympatyczną osóbką. A dzisiaj?

camel
Gość

W Płońskim SP ZOZ Najwyższa Izba Kontroli podważyła nagrywanie rozmów i monitoring wizyjny. Sprawa jest na tyle poważna, że Prokuratura wszczęła postępowanie. Myślę, że mieszkańcy Mławy i pracownicy ratusza nie pozwolą na ich lekceważenie, naruszanie ich dóbr osobistych oraz łamanie prawa do prywatności.

Marek
Gość

Moze w tym roku bedzie zniżka, wiec moze Szanowna Redakcja zrobi wywiad. Wiemy przeciez ilu urzędników pracowało wczesniej to sobie sami policzymy.

...
Gość

Wiesz? – hmmm… to podaj ilu wcześniej pracowało, ilu i w którym roku?

sdf
Gość

bo dziennikarze pytali jeszcze ile było zatrudnionych np. w roku 2007, chcieli wiedzieć o ile Kowalewski zwiększył zatrudnienie w ratuszu, a pewnie zwiększył sporo, więc się w ratuszu wystraszyli i chcieli 300 zł za info

sdf
Gość

Marku, tego nikt nie wie ile osób, jest tam zatrudnionych, bo kiedyś rzecznik ratusza chciała od dziennikarzy 300 zł za udzielenie takiej odpowiedzi. A dziennikarze płacić nie chccieli

wpDiscuz