Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Uprzejmie informuję, że ta rozmowa jest kontrolowana


rozmowy-kontrolowanePo zakończeniu fazy testowania, 8 lutego 2016 r. Urząd Miasta Mława wprowadził system nagrywania rozmów przychodzących do ratusza. Wszyscy dzwoniący są informowani o tym fakcie i kontynuując rozmowę wyrażają na to zgodę.

Słoneczne ogrody Mława

W trosce o bezpieczeństwo danych interesantów dzwoniących do urzędu, Burmistrz Miasta Mława wprowadził standard określający poziom bezpieczeństwa dla zarejestrowanych rozmów telefonicznych. W szczególności  reguluje on bezpieczeństwo w obszarze atrybutów związanych z poufnością, integralnością i dostępnością informacji.

Rejestrowanie rozmów w Urzędzie Miasta Mława ma na celu podniesienie jakości obsługi interesantów. Będzie także potwierdzeniem działań pracowników urzędu obsługujących klientów.

Zgodnie z opracowanym standardem bezpieczeństwa, w przypadku reklamacji Urząd Miasta Mława może wykorzystać zarejestrowaną rozmowę do zweryfikowania zasadności reklamacji właściwej obsługi, natomiast samo nagranie nie będzie nikomu odtwarzane. Wynika to z faktu, że proces rejestrujący rozmowę nie daje całkowitej pewności, że wnioskująca o otworzenie osoba jest faktycznie tą, która dzwoniła do ratusza.

Do zarejestrowanych rozmów mogą mieć dostęp upoważnieni pracownicy Urzędu Miasta Mława oraz, na wniosek, osoby reprezentujące organa ścigania.

Źródło UM Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
kulfon

Co się robi z ludźmi. Znałem Panią M.G. zanim została rzecznikiem ratusza. Poznaliśmy się na chrzcinach u pewnego Dyrektora. Ale nie o tym. Byłaś skromną, sympatyczną osóbką. A dzisiaj?

camel

W Płońskim SP ZOZ Najwyższa Izba Kontroli podważyła nagrywanie rozmów i monitoring wizyjny. Sprawa jest na tyle poważna, że Prokuratura wszczęła postępowanie. Myślę, że mieszkańcy Mławy i pracownicy ratusza nie pozwolą na ich lekceważenie, naruszanie ich dóbr osobistych oraz łamanie prawa do prywatności.

Marek

Moze w tym roku bedzie zniżka, wiec moze Szanowna Redakcja zrobi wywiad. Wiemy przeciez ilu urzędników pracowało wczesniej to sobie sami policzymy.

...

Wiesz? – hmmm… to podaj ilu wcześniej pracowało, ilu i w którym roku?

sdf

bo dziennikarze pytali jeszcze ile było zatrudnionych np. w roku 2007, chcieli wiedzieć o ile Kowalewski zwiększył zatrudnienie w ratuszu, a pewnie zwiększył sporo, więc się w ratuszu wystraszyli i chcieli 300 zł za info

sdf

Marku, tego nikt nie wie ile osób, jest tam zatrudnionych, bo kiedyś rzecznik ratusza chciała od dziennikarzy 300 zł za udzielenie takiej odpowiedzi. A dziennikarze płacić nie chccieli

Obserwator

140 osób

Obiektywnie

To już trzecia kadencja Złotoustego, a więc pewnie już koło 150, z tym, że sprzątaczki i inna obsługa jest zatrudniona przez firmę zewnętrzną, a ratusz płaci tylko rachunki

Marek

Ile osób jest zatrudnionych w Urzędzie Miasta Mława?

Obiektywnie

Za dużo…