Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Łomia. Samochód osobowy uderzył w drzewo


sliderAuto osobowe marki Volkswagen Golf wypadło z drogi i uderzyło w drzewo rosnące na poboczu. Droga Łomia – Turza Mała jest czasowo nieprzejezdna.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 14:14. W miejscowości Łomia auto Volkswagen Golf uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława, oraz zastęp OSP Turza Mała. Osobę kierującą w stanie ciężkim do mławskiego szpitala zabrał zespół ratownictwa medycznego. Strażacy przygotowani osobę poszkodowaną do transportu, oraz zabezpieczali miejsce zdarzenia. Okoliczności wypadku ustala policja – informuje rzecznik prasowy PSP Mława Marek Augustynowicz.

Aktualizacja: 16:50

– W wypadku został ranny  21-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. W poważnym stanie został przetransportowany  śmigłowcem do szpitala w Płocku. Nie ma już utrudnień w ruchu – informuje rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Łomia. Samochód osobowy uderzył w drzewo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
stas
Gość

W mławie stacjonują dwa zespoły pogotowia trzeci w strzegowie, mogły być akurat zajęta i stąd ten czas… Straż za to była napewno szybciej i oni udzielili pomocy…

Wars
Gość

Trochę zbyt szybki masz zegarek, po 30 minutach nie wiem czy ktokolwiek byłby w stanie mu pomóc.

krisu
Gość

karetka do takiego wypadku pol godz jechała……

a
Gość

pewny jesteś ???????????????… nie obrażaj ludzi,którzy temu człowiekowi pomogli … bo nie zrobiłeś tego Ty

krisu
Gość

nie obrazam ludzi ktorzy pomogli … tylko stwierdzam fakt ze karetka pol godz jechala 3 km…….

krisu
Gość

gdybym obrazal bym inaczej pisal….. tylko pisze prawde …. napewno pomogli nie powiem ze nie… chodzi o fakt ile czasu karetka jedzie 3 km….

a
Gość

proponuję sprawdzić – w danych rejestrowanych (wszystko to można sprawdzić), a potem pisać głupoty, bo nie było to pół godziny

wpDiscuz