Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uwaga, od poniedziałku zmiana rozkładu jazdy MKM !


MKMOd poniedziałku 15 lutego br. zmieni się rozkład jazdy autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Korekta połączeń związana jest ze zmianą układu komunikacyjnego miasta.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W przebiegu linii „A” zlikwidowana będzie pętla techniczna na ul. Napoleońskiej. Mieszkańcy, którzy wsiadali do pojazdów MKM na przystanku Napoleońska – Jasna mogą skorzystać z połączeń Linii „A” . Na ulicy Napoleońskiej zatrzymują się także autobusy Linii „1” (przystanek Napoleońska – Kościół). Istnieje możliwość przesiadki z linii „A” na Linię „1” (przystanek Graniczna ZPO nr 2).

Linia „B” będzie brała swój początek z ul. Kolejowej. Następnie będzie biegła ulicami: Batorego, Dworcową (przystanek Dworzec PKP), Piłsudskiego (przystanki przy: ul. Brukowej, PUP, MHS, ul. ZWM), Żwirki, Stary Rynek, Warszawską (przystanki przy ul. Smolarnia, PWSZ, ul. Topolowa), Cegielnia (przystanki przy ul. Warszawskiej, ul. Piaskowej) do Pętli Cegielnia.

Na linii „1” przybędą dwa nowe przystanki: Wójtostwo – Dobra oraz Wójtostwo – „Torfa” Załęskiego. Tymczasowy przystanek przy ul. Piechowskiego wchodzi na stałe do rozkładu jazdy. Autobusy „1” kursują więc w tym obszarze szlakiem ulic: Szpitalną (przystanki: Osiedle Młodych, Szpital, Wojska Polskiego), Piechowskiego, Kopernika (pływalnia i przed skrzyżowaniem z ul. Żwirki).

Na tej linii od 15 lutego br. od poniedziałku do piątku w godzinach szczytu kursy będą obsługiwały nowe autobusy Solaris Urbinetto 10. Niskopodłogowe autobusy miejskie mogą przewozić do 100 pasażerów.

Źródło: UMM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
kolo

Ciekawe jak Solarisy zmieszczą sie na niektórych uliczkach… strzelam że Zachodnią gdzie po obu stronach stoją prywatne samochody sie nie wyrobi. W sumie na Płockiej o wiele lepiej nie bedzie bo tam mega ciasno..
Coś czuje że bedzie trzeba pojechać i sprawdzić i pośmiać sie z wyboru włodarzy..

...

Płocka i Zachodnia to małe piwo w porównaniu z wąskimi i krótkimi uliczkami oraz licznymi zakrętami w okolicach szpitala – tam będzie ciekawie. Ciekawi mnie, co na ten temat sądzą kierowcy Mobilisu.

mink

Podejrzewam, że po kilku dniach kursowania, autobusy zamiast Piechowskiego będą jeździć Wojska Polskiego i być może zamiast Sportową i Zachodnią to po staremu Mariacką.

kolo

wybacz, zapomniałem że tam są przystanki i myślałem że wrócimy do Marszałkowskiej… no niestety nie wszyscy w tym mieście wiedzą co robią….nie wiem czy się śmiać czy płakać z tej „głupoty”