Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Uwaga, od poniedziałku zmiana rozkładu jazdy MKM !


MKMOd poniedziałku 15 lutego br. zmieni się rozkład jazdy autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Korekta połączeń związana jest ze zmianą układu komunikacyjnego miasta.

Słoneczne ogrody Mława

W przebiegu linii „A” zlikwidowana będzie pętla techniczna na ul. Napoleońskiej. Mieszkańcy, którzy wsiadali do pojazdów MKM na przystanku Napoleońska – Jasna mogą skorzystać z połączeń Linii „A” . Na ulicy Napoleońskiej zatrzymują się także autobusy Linii „1” (przystanek Napoleońska – Kościół). Istnieje możliwość przesiadki z linii „A” na Linię „1” (przystanek Graniczna ZPO nr 2).

Linia „B” będzie brała swój początek z ul. Kolejowej. Następnie będzie biegła ulicami: Batorego, Dworcową (przystanek Dworzec PKP), Piłsudskiego (przystanki przy: ul. Brukowej, PUP, MHS, ul. ZWM), Żwirki, Stary Rynek, Warszawską (przystanki przy ul. Smolarnia, PWSZ, ul. Topolowa), Cegielnia (przystanki przy ul. Warszawskiej, ul. Piaskowej) do Pętli Cegielnia.

Na linii „1” przybędą dwa nowe przystanki: Wójtostwo – Dobra oraz Wójtostwo – „Torfa” Załęskiego. Tymczasowy przystanek przy ul. Piechowskiego wchodzi na stałe do rozkładu jazdy. Autobusy „1” kursują więc w tym obszarze szlakiem ulic: Szpitalną (przystanki: Osiedle Młodych, Szpital, Wojska Polskiego), Piechowskiego, Kopernika (pływalnia i przed skrzyżowaniem z ul. Żwirki).

Na tej linii od 15 lutego br. od poniedziałku do piątku w godzinach szczytu kursy będą obsługiwały nowe autobusy Solaris Urbinetto 10. Niskopodłogowe autobusy miejskie mogą przewozić do 100 pasażerów.

Źródło: UMM Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
kolo

Ciekawe jak Solarisy zmieszczą sie na niektórych uliczkach… strzelam że Zachodnią gdzie po obu stronach stoją prywatne samochody sie nie wyrobi. W sumie na Płockiej o wiele lepiej nie bedzie bo tam mega ciasno..
Coś czuje że bedzie trzeba pojechać i sprawdzić i pośmiać sie z wyboru włodarzy..

...

Płocka i Zachodnia to małe piwo w porównaniu z wąskimi i krótkimi uliczkami oraz licznymi zakrętami w okolicach szpitala – tam będzie ciekawie. Ciekawi mnie, co na ten temat sądzą kierowcy Mobilisu.

mink

Podejrzewam, że po kilku dniach kursowania, autobusy zamiast Piechowskiego będą jeździć Wojska Polskiego i być może zamiast Sportową i Zachodnią to po staremu Mariacką.

kolo

wybacz, zapomniałem że tam są przystanki i myślałem że wrócimy do Marszałkowskiej… no niestety nie wszyscy w tym mieście wiedzą co robią….nie wiem czy się śmiać czy płakać z tej „głupoty”