Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ciekawe ferie z MDK


sliderZimowe ferie dla dzieci i młodzieży szkolnej zbliżają się ku końcowi. Mławskie placówki kulturalne i sportowe zaoferowały w tym roku możliwość rozwijania swoich zainteresowań i spędzania czasu wolnego w sposób kreatywny i interesujący.

KSP Mława nabór

W Miejskim Domu Kultury dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne pod opieką Anny Baran i Hanny Mateckiej. Nie mniej popularne były zajęcia taneczne poprowadzone przez Annę Chocholską i Maję Rakowską.

– Ferie w MDK uważam za bardzo udane. Na zajęcia prowadziliśmy zapisy telefoniczne, zapisało się 90 dzieci. Zapisywaliśmy dzieci nie tylko z naszego miasta, ale również z innych miejscowości, spędzające ferie u dziadków mieszkających w Mławie. Zajęcia prowadzone były w czterech grupach. Zainteresowaniem cieszyły się też seanse filmowe dla najmłodszych, wyświetlane na dwóch seansach dziennie, obejrzało je około 100 dzieci – opowiada Katarzyna Kaszuba dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ciekawe ferie z MDK"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
SUPER DAD
Gość

Bardzo fajne zajęcia i super pomysł. Naprawdę widać było że prowadzącym zajęcia się chce, a nie odbębniają kolejne godziny.

wpDiscuz