Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Orlicy Mławianki na trzecim miejscu w Działdowie


orlicy MławiankiNa hali w Działdowie rozegrano turniej rocznika 2004 o puchar firmy Ciech-bud. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Wśród nich nie zabrakło drużyny z Mławy. O główne trofeum walczyli podopieczni Macieja Mostka, czyli chłopcy urodzeni w 2005 roku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Reprezentanci Mławianki byli o kilkanaście miesięcy młodsi od reszty uczestników. To sprawiło, że nie byli wymieniani w gronie głównych faworytów do wygrania całej imprezy. Mimo to nie złożyli broni, dzięki czemu sprawili dużą niespodziankę.

Turniej zaczęli od wygranej nad Motorem Lubawa. O sukcesie przesądziła jedna akcja. Po sprytnym podaniu od Wiktora Bryksa, bramkarza rywali zdołał pokonać Mateusz Powązka. Niestety w kolejnych dwóch meczach nie było już tak dobrze. Z Dwójką Nidzica mławianie przegrali 0:3, natomiast w konfrontacji z Wkrą I Działdowo zanotowali zaledwie remis 1:1. Na listę strzelców wpisał się Gabriel Rogalski.

Ten sam zawodnik nie zawiódł w pojedynku z Jeziorakiem Iława. Zdobył kolejnego gola w turnieju, co rozstrzygnęło o losach konfrontacji. Zdobyte trzy punkty sprawiły, że nasi gracze wrócili do walki o pierwsze miejsce. Jednak przegrana 3:4 z Wkrą II Działdowo oznaczała, że musieli się zadowolić trzecią pozycją. Na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się Powązka, Bryks oraz Kacper Hausman.

Na koniec organizatorzy wyróżnili najlepsze zespoły. Nie zapomnieli także o indywidualnych nagrodach. Jedna z nich trafiła w ręce reprezentanta Mławianki. Najlepszym piłkarzem zawodów uznano bowiem Sebastiana Kurowskiego.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500