Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Przychód mistrzem szreńskiej ligi


ligaDobiegły końca rozgrywki pierwszej edycji AGG Szreńskiej Ligi Futsalu. Tytuł mistrzowski zdobyli reprezentanci Przychodu. Jako jedyni w stawce dziesięciu zespołów mogli się pochwalić kompletem zwycięstw. Na drugim miejscu zakończył zmagania Technokabel.

Zawodnicy z podszreńskiej miejscowości mogli być pewni sukcesu już na dwie kolejki przed końcem zmagań. Seria wygranych sprawiła, że szybko wypracowali sobie dużą przewagę nad resztą stawki. Mimo to nie zwolnili tempa, w dwóch ostatnich seriach zgarnęli komplet punktów. Szreńsk Team oddał mecz walkowerem, natomiast Torpeda poległa po zaciętej walce 2:3.

Siłą Przychodu okazał się niezwykle wyrównany skład. Mistrz strzelił w rozgrywkach aż 43 gole, ale żaden z piłkarzy nie mógł się pochwalić dwucyfrową zdobyczą. Arkadiusz Olszewski, Michał Chojnacki i Mateusz Pisarkiewicz zapisali na swoje konto siedem trafień, sześć dołożył Radosław Pisarkiewicz. Nie zawiódł także kolejny przedstawiciel rodziny Pisarkiewiczów – Dawid (4 gole) oraz Kamil Piskorski i Mateusz Rybicki (3).

Radosław Pisarkiewicz został przez organizatorów uznany za najlepszego zawodnika ligi. Najlepszym bramkarzem został Damian Zaborowskie z Kanvetu, natomiast jego kolega z drużyny Dominik Stopczyński sięgnął po koronę króla strzelców. Zdobył 22 gole, wyprzedzając o pięć Szymona Rackiego z Miączyna i o sześć Dariusza Petrykowskiego z Technokabla.

W klasyfikacji amatorskiej (bez piłkarza zgłoszonego do rozgrywek ligowych na Mazowszu) zwyciężyła szreńska Torpeda. Ta sama drużyna zgarnęła także puchar Fair Play, czyli miała na koncie najmniej kartek i fauli.

IX kolejka: Albański Akcent – Czarna Elka 1:6, Szreńsk Team – Technokabel 0:5 – walkower, Torpeda Szreńsk – Przychód 2:3, Boys Team Szreńsk – Miączyn 0:3, Kanvet – Zgliczyn Witowy 7:2
VIII kolejka: Torpeda Szreńsk – Miączyn 0:5, Boys Team Szreńsk – Zgliczyn Witowy 3:9, Kanvet – Czarna Elka 4:1, Szreńsk Team – Przychód 0:5 – walkower, Albański Akcent – Technokabel 2:8

Bez tytułu

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz