Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Roztańczeni seniorzy z Klubu Seniora „Pogodny Uśmiech”


bal-seniorzy-sliderNiejeden z nas mógłby pozazdrościć im wspaniałej kondycji oraz optymizmu.

KSP Mława nabór

Wczoraj, 4 lutego b.r., Członkowie Klubu Seniora „Pogodny Uśmiech” z Mławy, zorganizowali bal karnawałowy. Impreza tradycyjnie już odbyła się w siedzibie klubu na ul. Sienkiewicza 4 w Mławie. Panie i panowie zaprezentowali się w eleganckich strojach, niektórzy w specjalnie przygotowanych na tę okazje przebraniach.

Bal rozpoczął prezes klubu, Henryk Kacprzak. Serdecznie przywitał wszystkich przybyłych i przedstawił gościa. Seniorów odwiedził dyrektor Mławskiej Hali Sportowej – Dariusz Sowiński, który zaprosił klubowiczów do współpracy z Mławską Halą Sportową.

Potem już wszyscy ruszyli ochoczo do tańca. Ponieważ termin balu odbywał się w tłusty czwartek, na stołach królowały pączki. Nie zabrakło konkursów z nagrodami i życzeń dla obecnych na sali solenizantów. Seniorzy po raz kolejny udowodnili, że wiek nie jest żadną przeszkodą dla tych, którzy lubią i potrafią dobrze się bawić.

 RK

zdjęcia: Codziennik Mławski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Roztańczeni seniorzy z Klubu Seniora „Pogodny Uśmiech”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
baja
Gość

super imprezka 😀

wpDiscuz