Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek w Strzegowie, ranny pieszy. Policja apeluje o ostrożność.


wypadek Strzegowo3Mławska policja ustala przebieg i przyczyny wypadku, w którym ranny został 60- letni pieszy, mieszkaniec pow. mławskiego. Mężczyzna wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze i zapowiada kolejne kontrole.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia doszło w środę, 3 lutego o godz. 17:10 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Strzegowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pieszy ominął metalowe słupki, odgradzające chodnik od drogi i wszedł na jezdnię wprost pod jadący w kierunku Warszawy samochód osobowy marki Skoda Fabia. Do zdarzenia doszło w pobliżu przejścia dla pieszych. Potrącony mężczyzna doznał urazu głowy i został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Skodą kierował 29- letni mieszkaniec Sochaczewa, był trzeźwy.

wypadek Strzegowo2Policja ostrzega – Piesi, niestety nadal bardzo często, bagatelizują swoje bezpieczeństwo i pozostawiają kwestię zachowania ostrożności kierowcom. Tymczasem każdy uczestnik ruchu drogowego jest odpowiedzialny za zachowanie bezpieczeństwa. Chwila nieuwagi, taka jak nagłe wtargnięcie pieszego na jezdnię lub niezachowanie ostrożności przez kierowcę przy zbliżaniu się do przejścia i przejeżdżaniu przez przejście, może zakończyć się tragicznym wypadkiem. Dlatego policja zapowiada dalsze, wzmożone kontrole na drogach, dotyczące bezpieczeństwa pieszych oraz bezwzględne kary, dla pieszych i kierowców, nie stosujących się do przepisów ruchu drogowego.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mieszkaniec

To przejście jest fatalnie oswietlone i w dodatku na łuku drogi. Pieniazki są na wszystko ale żeby zamontować przynajmiej światło pulsujace to juz nie ma.