Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Bartosz N. podejrzany o zabójstwo dziennikarza


prokuratura_okregowa_w_plockuBartosz N., podejrzany o zabójstwo mławskiego dziennikarza Łukasza Masiaka, o godzinie 10:00 doprowadzony zostanie do Prokuratury Okręgowej w Płocku, gdzie zostanie przesłuchany.

KSP Mława nabór

Podejrzany Bartosz N. zgłosił się w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych wraz ze swoim obrońcą do Prokuratury, skąd został odprowadzony do aresztu – informuje Iwona Śmigielska-Kowalska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Płocku.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Bartosz N. podejrzany o zabójstwo dziennikarza"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ginzo
Gość

A na co mu adwokat??? Kozaka udawał, twardziela a teraz nagle spokorniał?? Do kamieniołomu z nim! Niech pracuje na osierocone dzieci i zone Masiaka!

Jack
Gość

Obroncom :/ a miałem czytać ten portal…

wpDiscuz