Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dwa pożary, sadze w kominie, zalana piwnica i jedna kolizja


sliderrMimo, że ostatni tydzień stycznia w PSP Mława nie obfitował w wyjazdy, to i tak strażacy interweniowali kilkakrotnie, udzielając pomocy przy różnych zdarzeniach. Dwa razy były to pożary, pożar sadzy w kominie, zalana piwnica domu jednorodzinnego i kolizja drogowa.

KSP Mława nabór

28 stycznia br. o godz. 16:51 wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Dobrogosty, gm. Dzierzgowo. Zapaliła się strażacka remiza, prawdopodobnie przyczyną była nieszczelność butli gazowej w pomieszczeniu. Przez 1,5 godz. pożar gasiły trzy zastępy JRG Mława i dwa zastępy OSP Dzierzgowo i Dobrogosty. Wstępnie straty oszacowano na 2 tys zł.

28 stycznia br. o godz. 17:46 wpłynęło zgłoszenie o płonącej butli gazowej w miejscowości Pepłowo, gm. Wieczfnia Kościelna. Na miejscu stwierdzono, że na parkingu samochodowym zapaliła się gazowa butla turystyczna. Działania straży polegały na usunięciu osób ze strefy zagrożenia, zabezpieczeniu terenu i schładzaniu butli. Akcja trwała 48 minut.

29 stycznia br. jeden zastęp JRG Mława wypompowywał wodę z zalanej piwnicy domu jednorodzinnego na ulicy Różanej w Mławie.

29 stycznia br. około godziny 22:12 na ulicy Szreńskiej w Mławie doszło do kolizji samochodów osobowych marki Mercedes i Audi A6. W zdarzeniu nie było poszkodowanych. Działania zadysponowanego jednego zastępu JRG Mława polegały na zabezpieczeniu terenu i uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych.

30 stycznia br. o godz. 9:26 wpłynęło zgłoszenie o zapaleniu się sadzy w kominie budynku jednorodzinnego na ulicy Szkolnej. Interweniowały 2 zastępy JRG Mława. Pożar ugaszono.

 JK
Źródło: PSP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz