Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bartosz N. podejrzany o zabójstwo mławskiego dziennikarza zatrzymany!!!


policja_bn– Potwierdzam, że 29-letni Bartosz N. podejrzany o zabójstwo dziennikarza z Mławy został zatrzymany. Jutro prokuratora okręgowa w Płocku wyda postanowienie o podjęciu zawieszonego postępowania i przesłucha podejrzanego  – podaje Iwona Śmigielska – Kowalska rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku.

KSP Mława nabór

Bartosz Nowicki od czerwca 2015 roku poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania wystawionym przez Sąd Okręgowy w Płocku, gdyż istniały przesłanki, że zbiegł on za granicę Polski.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

29 - liczba komentarzy w artykule "Bartosz N. podejrzany o zabójstwo mławskiego dziennikarza zatrzymany!!!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
xyz
Gość

Każdy człowiek popełnia błędy… Fakt faktem wyszło źle ale nie wierzę żeby Bartek był złym czlowiekiem!

staton
Gość

Nooo….”każdy człowiek popełnia błędy”….i każdy za swoje błędy powinien ponieść karę. Jeżeli jest wina, powinien być i kara. I nie ma co usprawiedliwiać że „przypadkiem”, albo że dobry z niego człowiek. Jak wam dobry człowiek-pedofil zgwałci wasze własne dziecko to tez powiecie, że dobry człowiek tylko przypadkiem zbłądził??
Panie „zyx”, skoro uważasz że ” wyszło źle ale nie wierzę żeby Bartek był złym czlowiekiem” to jakim w takim razie?? Dobrym? Nooo….gratuluję takiego podejścia.

...
Gość

XYZ ma w dużej części rację – każdy popełnia błędy.
Dla Pana, Panie Staton wszystko jest albo białe, albo czarne, a tak nie jest, bo są jeszcze różne odcienie szarości, nie wspominając o odcieniach bieli, czerni…
W każdym człowieku jest i dobro, i zło, ale nie porównujmy jednorazowego, prawdopodobnie niezamierzonego zabójstwa do pedofili, seryjnych morderców, gwałcicieli itp.
Jasne, że jest wina, musi być i kara, ale od wydawania wyroków jest sąd.
Nie nam oceniać i sądzić tego człowieka, jeśli w sumie nic na temat nie wiemy oprócz plotek.
Tak w ogóle, to przy tego typu artykułach powinna być wprowadzana blokada komentarzy.

staton
Gość
Nie wszystko jest dla mnie białe lub czarne. Dlatego w moim komentarzu ująłem że „Jeżeli jest wina…..” Nie ferowałem że jest winny tylko użyłem słowa „jeżeli”. I na tym mógłbym w sumie poprzestać ale….właśnie jest jeszcze pewne „ale”. Facet trenował sztuki walki, znał swoją siłę, wiedział że ma przed sobą słabszego, uderzył by pokazać swoją wyższość i …….przypadkiem zabił. Normalnie….jak w filmie akcji gdzie zachwycamy się kimś kto wyćwiczonymi ciosami zabija ludzi w imię zemsty czy innych racji. Może zabójstwo nam już spowszechniało? Może dopuśćmy że „jednorazowe” jest z zasady niezamierzone? Może łatwo nam się usprawiedliwia bo to nie nasz… Czytaj więcej »
zdzichu
Gość

zgadzam się !!! bohater i wzór do naśladowania !!! sam zgłosił się na policję PO PÓŁ ROKU a to już wystarczający dowód na jego niewinność !!!

kibic.
Gość

za zabójstwem stał ktoś inny niech on teraz się boi. Nie wydawajcie już wyroków uderzył i wyszedł o skutkach już wiemy dajmy mu szanse. Myślę że zgłosił się bo czuł zagrożenie ze strony osób które do tego doprowadziły. trzymam kciuki za Bartka.

on
Gość

srał nie stał 😉 skoro tyle wiesz to czemu nie powiesz prawdy by obronić „Bartusia”? Razem z nim do jednej celi WON!

BOSS
Gość

Ogólnie życzę Ci teraz z całego serca swego i z całej duszy swojej Wszystkiego Najgorszego w więzieniu 🙂 Cwaniakowałeś, kozaczyłeś na Mławie teraz kozakuj za kratami przed kolegami 😉 Pokażesz im różne techniki …. 🙂 HAHAHA!!

Felbi
Gość

kto znając sztuki walki zabija człowieka ?tym bardziej wie jak tego uniknąć, może dowiemy się w końcu że tu chodziło o porachunki zdrady rodzinnej

???
Gość

Sam się zgłosił, zdumiewające! Zniknął na kilka miesięcy w dziwnych okolicznościach, kto go krył? Teraz okaże skruchę? To obrzydliwe i odrażające. Czy ta sprawa zostanie wyjaśniona?

wpDiscuz