Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławscy związkowcy zajęli stanowisko w sprawie planowanej reformy oświaty


logoW dniu 11 grudnia b.r. Zarząd Międzyszkolnej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania Nr 1420 NSZZ „Solidarność” w Mławie przyjął stanowisko w sprawie zapowiedzi reformy podstawy programowej i likwidacji gimnazjów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Było ono konsekwencją wniosków kół zakładowych przy Gimnazjum nr 1, a zwłaszcza Gimnazjum nr 2 w Mławie. Na ich podstawie przyjęto projekt dopracowany przez wiceprzewodniczącego zarządu Tomasza Chodubskiego , nauczyciela I LO. Zauważono nie tylko to, że likwidacja gimnazjów uderzy w nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkół, ale mocno podkreślono jej negatywny wpływ na warunki bezpieczeństwa i nauki dzieci w szkołach podstawowych i powiększonych szkołach średnich. Szczególnie dotknie obecnych uczniów klas V – VI szkoły podstawowej oraz sytuację edukacyjną 15/16-latków, zwłaszcza młodzieży wiejskiej.

 (red.)

Poniżej pełny tekst stanowiska MKPOiW NSZZ „Solidarność” w Mławie.Page1

Page2Page3Page4Page5Page6

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
az

Głosowaliście na PIS no to macie co chcieliście ha ha ha ha