Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jasełka dla najmłodszych w przedszkolu na Hożej


sliderW atmosferze zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 na ulicy Hożej przedszkolaki zobaczyły wystawiane specjalnie dla nich jasełka.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Maryja i Józef, aniołowie, trzej królowie, napotkane osoby, pastuszkowie, a nawet rozbójnik – w te role wcielili się wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zarówno ci młodzi – uczniowie mławskich szkół, jak i seniorzy uczestniczący w projekcie „Aktywni do setki”, oraz pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

Kadra pedagogiczna placówki i najmłodsi widzowie z zainteresowaniem śledzili opowiedzianą z humorem historię narodzin Dzieciątka Jezus. Na zakończenie widzowie i aktorzy wspólnie razem zaśpiewali pastorałkę.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500