Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Jasełka dla najmłodszych w przedszkolu na Hożej


sliderW atmosferze zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 na ulicy Hożej przedszkolaki zobaczyły wystawiane specjalnie dla nich jasełka.

KSP Mława nabór

Maryja i Józef, aniołowie, trzej królowie, napotkane osoby, pastuszkowie, a nawet rozbójnik – w te role wcielili się wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zarówno ci młodzi – uczniowie mławskich szkół, jak i seniorzy uczestniczący w projekcie „Aktywni do setki”, oraz pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

Kadra pedagogiczna placówki i najmłodsi widzowie z zainteresowaniem śledzili opowiedzianą z humorem historię narodzin Dzieciątka Jezus. Na zakończenie widzowie i aktorzy wspólnie razem zaśpiewali pastorałkę.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz