Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkurs wiedzy na temat życia i twórczości Adama Mickiewicza – ZS nr 4 w Mławie


konkurs o A. Mickiewiczu 022W dniu 8 grudnia 2015 r w Zespole Szkół Nr 4  w Mławie odbył się konkurs poświęcony 160. rocznicy śmierci Adama Mickiewicz pod hasłem  „Adam Mickiewicz życie i twórczość”. W konkursie udział wzięli uczniowie klasy II f, II h, III t i III th tworząc zespoły trzyosobowe.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zadaniem każdego zespołu było udzielenie odpowiedzi ogółem na dziesięć pytań – na pięć pytań po jednym punkcie i pięć pytań po dwa punkty. Każdy zespół wybierał numer pytania – prowadzący konkurs odczytywał je, uczniowie z danego zespołu konsultowali odpowiedź i jedna osoba udzielała jej głośno. Ogółem każda drużyna mogła  zdobyć 15 punktów.

W wyniku przeprowadzonego konkursu, po wysłuchaniu odpowiedzi i przyznaniu punktów zespoły z poszczególnych klas zdobyły następujące lokaty:

I miejsce  13 pkt   klasa II F

Mazur Wiktoria

Harzyński Mateusz

Pliszka Piotr

II miejsce  12 pkt  klasa II F  

Bartnicki Dawid

Małecki Dawid

Pietras Paweł

III  miejsce  11 pkt   klasa  III TH

Balzam Patrycja

Rybka Zuzanna

Śliwka Magdalena

Konkurs zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: bibliotekarz – Elżbieta Kwiatkowska przy współudziale polonistów –  Joanny Skowronek i Arkadiusza Burchackiego.

Źródło i zdjęcia: ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500