Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Konkurs wiedzy na temat życia i twórczości Adama Mickiewicza – ZS nr 4 w Mławie


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

konkurs o A. Mickiewiczu 022W dniu 8 grudnia 2015 r w Zespole Szkół Nr 4  w Mławie odbył się konkurs poświęcony 160. rocznicy śmierci Adama Mickiewicz pod hasłem  „Adam Mickiewicz życie i twórczość”. W konkursie udział wzięli uczniowie klasy II f, II h, III t i III th tworząc zespoły trzyosobowe.

Zadaniem każdego zespołu było udzielenie odpowiedzi ogółem na dziesięć pytań – na pięć pytań po jednym punkcie i pięć pytań po dwa punkty. Każdy zespół wybierał numer pytania – prowadzący konkurs odczytywał je, uczniowie z danego zespołu konsultowali odpowiedź i jedna osoba udzielała jej głośno. Ogółem każda drużyna mogła  zdobyć 15 punktów.

W wyniku przeprowadzonego konkursu, po wysłuchaniu odpowiedzi i przyznaniu punktów zespoły z poszczególnych klas zdobyły następujące lokaty:

I miejsce  13 pkt   klasa II F

Mazur Wiktoria

Harzyński Mateusz

Pliszka Piotr

II miejsce  12 pkt  klasa II F  

Bartnicki Dawid

Małecki Dawid

Pietras Paweł

III  miejsce  11 pkt   klasa  III TH

Balzam Patrycja

Rybka Zuzanna

Śliwka Magdalena

Konkurs zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: bibliotekarz – Elżbieta Kwiatkowska przy współudziale polonistów –  Joanny Skowronek i Arkadiusza Burchackiego.

Źródło i zdjęcia: ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz