Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Prawie dwie tony żywności zebrali wolontariusze Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”


sliderZebrano łącznie 1730 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały słodycze, cukier, mąka, olej, konserwy, makarony oraz olej.

KSP Mława nabór

Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności 4 i 5 grudnia br. w sześciu dużych mławskich sklepach zbierało żywność przeznaczoną dla rodzin potrzebujących z naszego miasta.

W akcji uczestniczyło 130 wolontariuszy: pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, oraz uczniowie I LO im. Wyspiańskiego, Gimnazjum „Wyspianum”, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Zespołu Szkół Nr 3 i Zespołu Szkół Nr 4.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w dniu 18 grudnia br. organizuje choinkę, podczas której zebrana żywność w postaci paczek trafi do rodzin potrzebujących z naszego miasta.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy brali czynny udział w akcji oraz tym, którzy okazali wrażliwość na potrzeby innych i udzielili wsparcia potrzebującym.

Oprac: JK
Źródło: Stowarzyszenie „Bądźmy razem”

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz