Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Jaworski błysnął w Sochaczewie i Markach


JaworskiDwa udane występy w ogólnopolskich turniejach zanotował judoka Paweł Jaworski. Reprezentant Mławskiego Centrum Sportów Walki stanął na podium zarówno w Sochaczewie, jak i w Markach. Podczas zmagań w ostatniej z wymienionych miejscowości pojedynki z jego udziałem obserwował mistrz olimpijski Paweł Nastula.

KSP Mława nabór

Zawody zorganizował klub Same Judo, w którym jednym z trenerów jest mławianin, wychowanek UKJ „7” Mława Łukasz Wójcik. Bliska odległość od Warszawy sprawiła, że do batalii przystąpiło ponad 300 zawodników z kilkunastu klubów.

Mimo takiej konkurencji Paweł nie zawiódł nadziei pokładanych w nim przez trenera Cezarego Kądrzyckiego. Stoczył trzy walki w kategorii wagowej do 46 kg, wszystkie, łącznie z finałową, wygrywając przed czasem.

Natomiast z Sochaczewa Jaworski wrócił do domu z brązowym medalem. Zawody rozegrano w ramach mistrzostw wójta tamtejszej gminy. Nasz judoka walczył w kategorii wagowej do 50 kg.

Jaworski nie był jedynym zawodnikiem MCSW, który w ostatnim czasie stawał na podium. Ta sztuka udała się także Annie Kwiatkowskiej. Podczas zmagań w Płocku okazała się najlepsza w kategorii młodziczek. Finałowy pojedynek rozstrzygnęła w ostatniej minucie, wykonując akcję zakończoną przejściem do trzymania.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz