Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Fałszywi pracownicy socjalni okradli seniorów


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

slider2Dwóch mężczyzn podających się za pracowników pomocy społecznej okradło starsze małżeństwo w Sułkowie Polnym.

Do zdarzenia doszło 1 grudnia br., około godz. 15:00 w miejscowości Sułkowo Polne, gm. Strzegowo. Jak wynika z ustaleń, 81- letni senior oraz jego 73- letnia żona, wpuścili do domu dwóch nieznanych mężczyzn, którzy podali się za pracowników pomocy społecznej. W trakcie rozmowy z domownikami, odwrócili ich uwagę i ukradli przechowywane w domu pieniądze. Sprawcy kradzieży to mężczyźni w wieku ok. 40 lat o ciemnej karnacji. Mławska policja poszukuje sprawców tego przestępstwa.

oprac. JK

źródło KPP Mława

Policja apeluje do starszych osób o kategoryczne przestrzeganie zasady, by nie wpuszczać do domu nikogo obcego. Ważne jest także, by rodziny osób starszych przypominały im o zagrożeniu i często upominały przed wpuszczaniem do domu kogoś obcego.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz