Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nowy plac zabaw w przedszkolu na Hożej


sliderOd dziś mławskie przedszkolaki mogą korzystać z nowego placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie przy ul. Hożej.

KSP Mława nabór

Na placu przedszkola pojawiły się przeróżne drewniane, jak i metalowe urządzenia: statek, bujaki, rekin, wieloryb, zebry, żyrafa, kompas, huśtawki, piramida, zestaw rysy, domek leśny.

Plac o powierzchni 271 m kw. wyłożony został kolorową, amortyzującą nawierzchnią poliuretanową. Pojawiły się też urządzenia towarzyszące: stolik, ławka zwierzak, ławka z oparciem, kosz na śmieci, tablica regulaminowa.Plac zabaw kosztował prawie 300 tys. zł i został sfinansowany ze środków budżetu miasta.

– Z placu zabaw w godzinach pracy przedszkola (8 – 17) mogą korzystać także dzieci spoza placówki, jednak wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów – wyjaśnia Elżbieta Bieńkowska dyrektor ZPO nr 3 w Mławie

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

12 - liczba komentarzy w artykule "Nowy plac zabaw w przedszkolu na Hożej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
iza
Gość

super!!!oby takich placów zabaw więcej!!!!

rex
Gość

A co robiło tam sześciu wspaniałych ? Chodzi o tych: w kapeluszu, w biało-czarnej sukience, łysym, drugim łysym, siwym i w żółtych portkach.

niełysy
Gość

łysi rządzą 🙂

...
Gość

Dziwne pytania zadajesz 😀
Przecież bez tych panów jakieś otwarcie czy obojętnie jaka inna uroczystośc to uroczystość nieważna, to tak jakby jej w ogóle nie było.
To nasza mławska, a chyba nawet polska tradycja 😀

...
Gość

Tak, nasz burmistrz w takich miejscach bardzo dobrze się prezentuje, jest idealny do otwierania dróg, chodników, boisk, placów różnego typu i innych obiektów, umie się uśmiechać, umie trzymać nożyczki, przecinać wstęgi, pomachać ludziom, wygłosić mowę, ale… nie na tym polegają obowiązki burmistrza.
Nie umie zadbać o bezpieczeństwo miasta, w którym powinien być gospodarzem, a nie maskotką reprezentującą ratusz.

an
Gość

… rzeczywiście do tego jest idealny. to konkret. a krytyka też konkretna, czy jakaś ogólnikowa?

...
Gość

– Czy Mława jest miastem bezpiecznym??
– czy drogi w Mławie są bezpieczne
– Czy remontowanie ulic i robienie przy nich z jednej strony chodnika, a z drugiej strony ścieżki rowerowej jest bezpieczne (miejsca jest dość i na jedno i na drugie)??
– Czy jest wystarczająca ilość skrzyżowań z sygnalizacją świetlną przy wciąż rosnącej liczbie samochodów?? – wiadomo prowadzi to i do korków, ale Warszawa ma korki i to olbrzymie i ludzie jakoś żyją
– Czy jest wystarczająca liczba ścieżek rowerowych??
To tylko niektóre przykłady dot. bezpieczeństwa na drodze

rodzic
Gość

Pięknie się prezentuje. Dzieciaczki będą miały frajdę. Oby tylko omijali go wandale.

staton
Gość

Burmistrz czy plac zabaw??

rodzic
Gość

jak stryjenka woli 🙂

Karola
Gość

A ja przez chwilę myślałam, że na Hożej spadł śnieg – super fotka.

wpDiscuz