Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Odmłodzone Zawkrze przegrało na inaugurację


fot11Od domowej rywalizacji z Lesanem Halinów siatkarze mławskiego Zawkrza rozpoczęli nowy sezon w trzeciej lidze. Pojedynek nie przyniósł większych emocji, nasz zespół przegrał z bardziej doświadczonym rywalem 0:3.

KSP Mława nabór

Zawkrzanie rozpoczęli rozgrywki w wyjątkowo odmłodzonym składzie. Jedynym doświadczonym zawodnikiem w drużynie prowadzonej przez Szymona Zejera był w sobotnim pojedynku Tomasz Szwęch. Nie wyszedł jednak w wyjściowej „szóstce” – miejsce w niej było zarezerwowane dla nominalnych juniorów, Damiana Łuniewskiego, Dominika Sadowskiego, Kacpra Kłosowskiego, Kacpra Kucińskiego, Adriana Margasa, Mateusza Trzciałkowskiego oraz Dawida Podlaskiego, pełniącego na boisku funkcję libero.

Początek w wykonaniu naszego zespołu okazał się bardzo nerwowy. Po kilku minutach przegrywali już 1:6. ale szybko wrócili do równowagi. W efekcie doprowadzili do wyrównania, jednak nie potrafili utrzymać odpowiedniej skuteczność do końca partii. W efekcie przegrali premierowego seta 21:25.

Drugi także padł łupem gości, którzy wyraźnie górowali na młodymi zawkrzanami, jeśli chodzi o warunki fizyczne. Robili z nich odpowiedni użytek, o czym może świadczyć duża liczba bloków. Mławianie nie potrafili się przez niego przedrzeć, co miało ogromny wpływ na końcowe losy konfrontacji. Przegrali dwie kolejne odsłony, zdobywając w nich odpowiednio osiemnaście i siedemnaście punktów.

Kolejny mecz Zawkrze rozegra także na własnym parkiecie. W sobotę 21 listopada na parkiet I LO w Mławie zawitają reprezentanci KKS Kozienice.

KS Zawkrze Mława – KS Lesan Halinów 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)

KS Zawkrze: D. Sadowski, K. Kuciński, D. Łuniewski, A. Margas, M. Trzciałkowski, K. Kłosowski i D. Podlaski (libero) oraz  T. Szwęch, Ł. Bober

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz