Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Donośnie protestowali przeciw uzależnieniom


białe serca 011Głośny, kolorowy pochód przemaszerował w piątek  ulicami naszego miasta – to IV Marsz Białych Serc, zorganizowany przez Grupę Zalewski Patrol.

KSP Mława nabór

XI Kampania Białych Serc rozpoczęła się 12 października i jest poświęcona młodzieży borykającej się z problemem uzależnienia od alkoholu. Dotychczas odbyły się m.in. prelekcje o tematyce antyuzależnieniowej, warsztaty, szkolenia, imprezy sportowe promujące zdrowy styl życia. W okach wielu instytucji pojawiły się białe serca – symbol akcji.
23 października zorganizowano „głośny, ale pokojowy” marsz przeciw narkotykom. O godz. 10.30 przed pomnikiem marszałka Piłsudskiego w parku miejskim zebrały się dzieci, młodzież i osoby starsze, promotorzy akcji i przyjaciele jej inicjatorów – ponad 200 osób. Z bębnami, gwizdkami, trąbkami, transparentami i niebieskimi flagami z sercem przeszli m.in. ul. Reymonta, Lelewela i Żwirki. Głośny korowód zwracał uwagę przechodniów.
Kampania zakończy się w najbliższy wtorek (27 października). Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz