Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Seniorów motywowała ikona polskiej literatury


IMG_0644Tak Krystynę Koftę zapowiedział prowadzący podczas kolejnej wirtualnej wizyty w mławskiej bibliotece w ramach programu „Akcja: e-motywacja”.

KSP Mława nabór

Panel online obył się 22 października i był poświęcony m.in. stawianiu pierwszych, małych kroków na drodze do sukcesu. Pisarkę, felietonistkę i plastyczkę pytano o to jak wygląda proces pisania książki lub jak mobilizuje się do działania. – Dlatego, że nie pracuję na etacie, muszę mieć dyscyplinę. Nie jest łatwo być swoim szefem – odpowiadała. Odniosła się także do wszechobecnego kultu młodości. – Kult młodości zaczyna się robić chorobą psychiczną. Nie zatrzymamy czasu, nawet jak wstrzykniemy sobie tonę botoksu. Trzeba być sobą – usłyszeli zebrani w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie i przez ekranami w różnych palcówkach całej Polski. Wirtualny gość mówił o swojej pracy, życiu, o szczęściu i porażkach.
Kolejne tego typu spotkania 5 i 19 listopada oraz 3 grudnia.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz