Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Na podium w Suszu i Mrągowie. Nasi kolarze najszybsi


Stryjewski_2W Suszu i Mrągowie rozegrano kolejne zawody w kolarstwie górskim. Na starcie obu nie zabrakło naszych reprezentantów. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Stryjewski. Nie próżnował także jego imiennik Grędziński.

KSP Mława nabór

W Suszu rozegrano wyścig pod szyldem Epidemia Cyklozy VI Rajd MTB Susz 2015. Do rywalizacji na dwóch dystansach – Mega (50 km) i Mini (25 km) – zgłosiło się ponad 150 zawodników. Oba odcinki wiodły głównie przez teren lesisty, start i metę usytuowano niedaleko jeziora Suskiego.

Zmagania na dłuższym odcinku przebiegły pod dyktando Bartosza Grędzińskiego. Mławianin występujący w barwach ekipy Retro Rowery Duda Team narzucił od początku zmagań ostre tempo. Nikt nie potrafił go wytrzymać, dzięki temu nasz zawodnik z dużą przewagą przekroczył linię mety jako pierwszy.

Z kolei na odcinku Mini klasą samą w sobie okazał się Bartosz Stryjewski. Kolarz mławskiego. Tempa zostawił w tyle całą koalicję rywali. Na jego szyi zawisł – podobnie jak w przypadku
wszystkich uczestników – efektowny medal w kształcie rowerowej przekładni.

Dzierzgowianin nie próżnował także w Mrągowie podczas zmagań w ramach wyścigu o Niedźwiedzią Łapę. Okazał się najlepszy w kategorii junior starszy, natomiast jego młodszy brat Jan został sklasyfikowany na trzecim miejscu wśród juniorów młodszych. Trzeci z naszych reprezentantów Bartosz Pszczółkowski nie ukończył zmagań.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz