Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kompletnie pijany rowerzysta wpadł pod samochód


Kolizja 012Mężczyzna wymusił pierwszeństwo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej.

KSP Mława nabór

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z tą prowadzącą do miejscowości Stare Kosiny (gm. Wiśniewo).Wczoraj (20 października) po godz. 15 rowerzysta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na „siódemkę”, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawym pasem jezdni w kierunku Gdańska samochodowi marki Toyota Carina, który prowadził mieszkaniec pow. kłodzkiego. Doszło do zderzenia. – Ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala w Mławie – informuje sierż. szt. Aneta Prusik z mławskiej komendy policji.
Jak się okazało, podróżujący jednośladem 47-letni mieszkaniec naszego powiatu był kompletnie pijany, badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,73 prom. alkoholu. Kierowca natomiast był trzeźwy. Policja bada przebieg i okoliczności zdarzenia.

Oprac. el
Źródło i zdjęcie: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz