Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

O roli Sejmu w państwie polskim. Poseł wśród gimnazjalistów


DSC_0042W czwartek 15 października 2015r. w Gimnazjum nr 2 w Mławie uczniowie klas trzecich gościli posła na Sejm III, V, VI i VII kadencji – Mirosława Koźlakiewicza.

KSP Mława nabór

Zaproszony gość przybliżył uczniom m.in. funkcjonowanie parlamentu, działalność komisji parlamentarnych oraz przedstawił proces legislacyjny . Pan Mirosław Koźlakiewicz opowiedział również o roli Sejmu w państwie polskim.
Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał także na zadawane pytania. Młodzież pytała o nepotyzm i imigrantów, a także co trzeba zrobić aby zostać posłem i jakie trudności niesie za sobą polityka.DSC_0048
Uczniowie byli również ciekawi, jak pan poseł spędza swój czas wolny, czy jest dumny ze swojego kraju i co by zmienił w polskiej polityce.
Spotkanie z panem Mirosławem Koźlakiewiczem było żywą lekcją wiedzy o społeczeństwie oraz ciekawym doświadczeniem. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących życia politycznego.

Źródło i foto: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "O roli Sejmu w państwie polskim. Poseł wśród gimnazjalistów"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
wpDiscuz